Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit gondolkodtál ma?

Mennyit gondolkodtál ma?

Figyelt kérdés
Min gondolkodtál a legtöbbet? Milyen döntést hoztál? Hogyan telt a Mai napod, mit csináltál egészen idáig, reggeltől kezdve?

2015. júl. 21. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam, mennyire jó lenne szeretni, és szeretve lenni. Elképzeltem rengeteg lehetséges helyzetet, amiben ez megnyilvánul. Nehéz volt hozzá képzelni egy lányt, mert jelenleg nincs olyan, akivel ez összejöhetne. Volt lehetőségem gondolkodni, egész nap dolgoztam egy hűvös irodában, de elég monoton, egyhangú feladatokat végzek. Azért mindig belegondolok, hogy tanulni azt megérte :)


Döntést az én esetemben nem lehet hozni, sajnos ez nem döntés kérdése. De arra jutottam, hogy nem is vagyok annyira szerencsétlen, csomó fiú van (ezen az oldalon is), aki ilyen idős korára még nem is volt nővel, én pedig már több kapcsolaton is túl vagyok, és mégsem váltam nőgyűlölővé. Sőt, imádom a legtöbb lányt :D Ez most egy szerencsétlen időszak, amin túl kell esni, aztán majd egy lány karjaiból nevetve gondolok vissza ezekre a hetekre, hónapokra. Aztán letelt a munkaidőm, és siettem ki a villamoshoz, hogy elérjem a HÉV-et. :)


21/F

2015. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 opened paradise ***** válasza:

Sajnos nincs olyan,hogy ezt ki tudnám kapcsolni,mindig kattogok valamin.

Ezért szeretek sokat aludni,az az egyetlen,amikor nem kell,mert még berúgni se tudnék.

2015. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy részletekbe mennék: délelőtt dolgoztam, délután kijavítottam egy-két apróbb hibát a programban, amin dolgozom, aztán filozofáltam egy keveset itt a GYK-n veletek. Este elmentem sétálni a határba, a gyönyörű naplementében. Különösebb döntést nem kellett hoznom, csak a napi rutin dolgokban.
2015. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
6: az jó elfoglaltság :D 7: csak érdekel, mert nincsenek barátaim, és így elég távol állok az emberektől, meg akarom tudni, hogy milyenek, és így kíváncsiságból /részben unalomból feltettem ezt a kérdést.
2015. júl. 21. 23:03
 15/16 A kérdező kommentje:

12: I know that feel bro.



A kutatás engem is érdekel szinte minden téren, viszont programozni lusta vagyok megtanulni, a hello world nél tartok, pedig bitos érdekes egy elfoglaltság lehet, de nekem elég unalmas elkezdeni.

2015. júl. 21. 23:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Énis sokat alszok, nemegyszer 11-12 órát. Nehezen alszok el :/
2015. júl. 21. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!