Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha találkozok...

Miért baj az, ha találkozok egy internetes ismerőssel élőben, és egy idő után elfogy a téma?

Figyelt kérdés

Beszélgetünk egy ideig, aztán már nincs miről, miért nem lehet akkor csak sétálni egymás mellett meg ilyesmi csendben? És akkor mondani valamit újra, ha eszünkbe jut valami.

Ezt így miért nem szeretik az emberek?


2015. júl. 24. 07:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet folyamatosan csak beszélgetni és beszélgetni, nincs senkivel annyi téma, de úgy veszem észre azt várják el, akikkel találkozok
2015. júl. 24. 07:30
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
De érdekes személyiség vagy, én ilyet még nem is hallottam, hogy valaki szeret csak így csöndben sétálni a másik mellett ^^
2015. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem minden vágyam az, csak ha elfogy a téma ideiglenesen akkor lehetne csendben sétálgatni amíg nem jön valami új téma, de ezt utálják az emberek valamiért
2015. júl. 24. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kínos csendnek és tényleg hülyén jön ki, hogy ültök egymás melett kussban. Ez teljesen más, ha egy nagyon jó barátoddal ledöglötök valahová és csak hallgattok, de egy "ismerőssel" ez kínos.
2015. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem sose fogy el a téma :)

Ezalól max első találkozás kivétel :)

2015. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen probléma, hogy elfogy a téma, és tényleg kínos helyzet. Volt, hogy emiatt ugrott kapcsolatom.
2015. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+ a kérdezővel. A legtöbb emberrel ellentétben, egyetértek vele. Nem kell erőltetni. Azt a wc-n.
2015. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!