Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel szeretném venni a kapcsola...

Fel szeretném venni a kapcsolatot régi ismerőssel, de ő egy híresség. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mivel híresség,ezért úgy gondolom nehezebb dolgom van.Kb.2éve szakadt meg köztünk a kapcsolat.

Telefonszáma nincs meg,neki se az enyém,lakcímét nem tudom (hacsak ki nem tudnám deríteni,de egy hírességét gondolom még nehezebb).Msnen beszélgettünk régen nagyon sokat,de most az msn nem jöhet szóba.Facebookon írtam neki,ráadásul a privát facebookjára,mert az tuti hogy nem egy kamuprofil (híresség esetébem még azok is nehezítik a dolgot) és oda már csak nem ír annyi rajongó,mint arra,amelyiken hivatalosan,mint énekes van fent.

Nem kizárt,hogy még facebookon ír,de szerintem lehet automatikusan meg se nézi már az e-mailjeit,vagy ha értesítést kap róla,mert azt hiszi valami rajongó.

Most ne nézzetek hülyének,de eszembe jutott,hogy valakinek aki tudom hogy ismeri,és fent van a facebookon (pl. anyukája,tesója,esetleg valami haver) írok,leírom hogy miért szeretnék neki írni,és hátha mondanak valami okosat,vagy beszélnek vele,elmondják neki,vagy megadnak valami másik címet.

Még egy valami jutott eszembe:a régi e-mail cím,amiről nekem írt,amit használtunk.


Mit gondoltok a facebookon érdeklődős módszerről?És,egyáltalán mi mást javasolnátok?

/Nyilván a haverját,tesóját,anyukáját,csak azért kérdezem meg,mert máshonnan már nem tudom./

Egyébként egyáltalán nem rajongóként írnék neki,ne gondoljátok,hogy ez a célom.(Már régen 2 éve sem ez volt a célom)


2015. máj. 24. 20:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy közelítsétek meg légyszi a kérdést,hogy egy régi ismerőssel hogy lehet még felvenni a kapcsolatot,ezeken a módszereken kívül.És kalkuláljátok bele azt is,hogy az ilető híresség,amiket leírtam.
2015. máj. 24. 20:10
 2/12 A kérdező kommentje:

Eddig is szerettem volna írni neki,de különböző okokból csak most szántam rá magam.De elfelejteni nem felejtettem el.

Nagyon-nagyon szeretnék beszélni vele.Engem nem érdekel,hogy híres énekes,mert nem rajongóként akarok beszélni vele.

2015. máj. 24. 20:13
 3/12 A kérdező kommentje:
A facebookon jelölés is ki van zárva,mert nem is lehet bejelölni.Üzenetet tudok neki írni,de jelölni nem.
2015. máj. 24. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerősön, családtagon keresztül én biztos nem zaklatnám, szerintm pont eleget kapnak azok is az "áldásból".

Írj a régi emailjére, miért ne vagy várd, hogy facebookon válaszoljon. Kiről van szó amúgy?

2015. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A neve egyébként államtitok ha megkérdezhetem?
2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, annyira túltaglaltad, hogy egy híresség, mintha csak közölni szeretnéd a nagyvilággal, hogy ismertél/ismersz egyet.

Lehet, hogy azért nem felel facebookon, mert szimplán nem akar veled többé beszélni.

2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mintha Magyarországon bármit is jelentene az, hogy "híresség":D Itt szinte csak felfújt jött-ment celebek vannak.
2015. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Most persze azt sem zárhatom ki,hogy nem akar velem többé beszélni,de szerintem akkor lehet legalább megírná,persze lehet,hogy nem,vagy letiltana.De persze nem biztos,hogy akar velem beszélni,ezt nem tudhatom.

Mikor még "ismertem",akkor már volt vele ilyen,tudok róla,mert mondta,hogy egy rajongója írt neki,és kérdezett valamit,vagy mondott,ami sértő volt (a rajongótól később meg is tudtam hogy mit) és akkor letiltotta,utána nem beszéltek.

2015. máj. 24. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Kiről van szó?

Vagy titok?

2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam le,mert külföldiről van szó.

Amiatt nem akartam először leírni ezt sem,hogy ne kezdjetek el kételkedni (mert sztem az esetek 90%ában ez történne) és akkor eltérnénk az eredeti kérdéstől és egyáltalán..

2015. máj. 24. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!