Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek 2Face pályafutása...

Kincse Gyula kérdése:

Szerintetek 2Face pályafutása hol fog tartani egy-két évtized múlva? 2Face meddig fogod ezt a videózást csinálni?

Figyelt kérdés

A videózáson belül gondoltam, hogy feltör a csúcsra, vagy lezuhan a mélybe? Én személyszerint azt kívánom hogy ő legyen a legsikeresebb, csupán azért gondolom így, mert őt tartom a legkreatívabbnak és iszonyat jól csinálja!!

Szóval ha ezt látod #2Face,

akkor sok sikert és hajrá és ne hagyd abba!! 👏😊



2015. júl. 24. 10:18
 1/4 anonim válasza:

szerintem ez még naggggyon maximum olyan 5 évig fog tartani (és most túloztam eléggé)

de az is lehet hogy 2 év múlva ilyenkor már nem fog videózni.

kitudja

2015. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát en profinak tartom a srácot, mert nagyon jól csinálja, és szerintem elég poénos is és rendkívülien jól tudja hogy mit kell átadni a nézőnek! :)
2015. júl. 24. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük nem sokáig. kis román
2015. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem max. 3 évig fogja még csinálni, mert ő még nagyon-nagyon fiatal és ha tegyük fel egyetemre megy, vagy elkezd dolgozni, akkor nem hiszem hogy jutni fog ideje a videózásra.


Ettől függetlenül én is nézem, és szeretem a videóit :) Sokáig! :)

2015. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!