Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiatal korban létrejött kapcsolat leginkább a nő miatt marad fent?

Figyelt kérdés
Nagyon sok példát láttam,akár 10 éves kapcsolatra is,ami tinikorban jött létre,de az is javarészt azért,mert a mára már nő alárendelte magát a párja igényeinek,aki ehhez képest a kapcsolatban csak a heréit vakarássza.Tisztelet a kivételnek!Itt gondolok arra,hogy általában a nő az,aki jobban odafigyel a párjára,netán alkalmazkodik hozzá.Tételezzük fel,hogy egy boltos nő meg egy jogász összejön.Ott a nő iszonyatosan teper,hogy intellektuálisan felnőjön a párjához,míg fordított esetben a férfi egy lépést nem tesz,hogy egy színvonalon legyen a párjával-autodidakta módon nyelvet tanul,belemerül a töribe,stb.-

2015. júl. 24. 05:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

"fordított esetben a férfi egy lépést nem tesz,hogy egy színvonalon legyen a párjával"


Mit kellene tennie? Jogászként azért jóval a bolti eladó színvonal felett van. Azt megjegyzem, hogy egy párkapcsolatban a férfi a domináns a legtöbb esetben, ezért neki is kell irányítani. Nem a heréit vakarássza, hanem próbálja megteremteni a környezetet a család alapításrhoz pl.

2015. júl. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1:Az odáig oké,de attól még ne csak a párja ugráljon körülötte,ne csak ő alkalmazkodjon hozzá.Az se árt,ha megtörténik a fordítottja.
2015. júl. 24. 06:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennyi erőből a nő is tojjon bele a kapcsolatba,mert ő is dolgozik 12 órát naponta.Mégis nem kevés eset van,hogy a nőnek még így is marad energiája a párjával foglalkozni,ami olyan hú de sok viszonzásra nem lel.
2015. júl. 24. 06:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját tapasztalatod írtad le, de ez nem minden párkapcsolatban van így, sőt a legtöbben nem.
2015. júl. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon rövid ideig működik csak, mivel belefárad a szerető fél a folyamatos megterhelésbe, és feladja végül.

Olyat még nem hallottam, hogy ez sokáig így működne, hacsak nincs meg a másik fél részéről is szeretet.

Általában a nők több érzelmet fektetnek egy kapcsolatba, a nemek sajátossága miatt van ez így. Azért nem kell leherevakarásozni a férfiakat, mert nem jött össze a kapcsolatod, és több érzelmet fektettél bele, mint a másik.

Létezik ez a férfiak részéről is, persze.

2015. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért érzem úgy, hogy nálam pont fordítva volt mindig? Állandóan nekem kellett alárendelnem magamat a lánynak, hogy ne legyen vége a kapcsolatnak...
2015. júl. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol én adok bele többet az egészbe és nem a barátnőm.
2015. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van ellenpélda mindenhol,de amit fentebb részleteztem,abból láttam szinte a legtöbbet.Attól függetlenül sok más kapcsolat működik másképp.
2015. júl. 24. 07:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt hallom, és az eddigi kapcsolataimban is így volt... De én meguntam ezt, és azóta max. laza kapcsolatot keresek, mert nem akarok senki mellett megfelelési kényszerben élni. Boldogabb vagyok egyedül.
2015. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen hülyeség. Van ilyen, persze, de nem kéne általánosítani.

Egy valamire való kapcsolatban pedig az odafigyelés kölcsönös, továbbá egy kapcsolat nem arról szól, hogy "nesze, tanuld ki a szakmámat".

2015. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!