Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akarok vele leállni?

Miért nem akarok vele leállni?

Figyelt kérdés
A történetem ott kezdődik hogy május 16tól elkezdtem magam vagdosni...azt hogy miért ez szerintem elég egyértelmű a hülye nehéz élet miatt...az iskolában naponta megaláznak azt mondják hogy dögöljek meg stb. A másik a szüleim korlátozásai...9kor aludni kell nem mehet el sehova egyedül....egy másik barátnőmmel kezdtem el....tenni azért akartam valamit ezért egy ismerős lánynak elmondtam aki hasonló gondokkal küzködik pár nappal azután az anyja megtalálta az üzeneteinket amiket utána közölt a szüleimmel MINDEN TITKOKAT amiket leírtam...hosszas beszélgetés után megbeszélték velük hogy nem csinálok többet ilyet....viszont nemrég egy estén folyamatosan csesztettek azt monták hogy ne üljek keresztbe tett lábbal mert ezt a prostituáltak szokták!aznap újrakezdtem pengével habár ügyelek arra hogy ne vegyék észre ezért csuklóról combra szoktam valamikor megkérdezték hogy mik vannak a combomon de mivel nem vágásra hasonlítanak ezért megúsztam...mondták amikor megtudták annak a lánynak az anyjától hogy elvisznek pszihológushoz de nem akarok mert ezen nem akarok változtatni ez megnyugtat akármit mondanak az emeberek hogy sportoljak vezessen le a feszültséget...baj hogy nem látom értelmét annak hogy ez miért baj vagy hogy miért lenne ,,ciki,,...ebben kérem a tanácsotokat! 14L

2015. júl. 25. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Őőö..várj, mi a kérdés? Jaa hogy miért nem akarsz vele leállni? Mert ezzel vezeted le a feszültséget...te írtad.

Tanácsot nem tudom mit lehetne erre adni. Ha egyszerűen nem akarsz leszokni?

2015. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És hogy miért ciki? Ne haragudj, de én valahogy undorodom magamtól miatta. Mindig ügyelek rá hogy el legyen takarva. Edddig a környezetemből senki nem tudja pedig évek óta csinálom. Most is van a csuklómon és eléggé gennyes és csúnya.

Akkor sem mondom el nekik.

A ciki az, hogy nem látod a probléma súlyosságát

2015. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát én mindig is utaltam magam miatta .mai nap ha ránézek a hegeimre azt kívánom bar ne tettem volna.


Nem erzed miert baj? Gondolj bele mi lesz veled ha gyereked lesz ea megfogja kérdezni mik azok a hegek? Ez az egesz nem megoldaa egy darabig es is azt hittem hogy nincs ezzel semmi baj. De mara mar kijöttem a depressziómból és jól vagyok. Abbahagytam neked is ezt ajánlom minnel hamarabb. Ha tudok segiteni irj privatot :)

2015. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést.:)

Velem is ugyanez a helyzet.

Írhatsz privátot ha gondolod.:)

14/f

2015. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!