Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen a világ?

Miért ilyen a világ?

Figyelt kérdés

Felháborít manapság minden..a társadalmunk erkölcsileg nulla, nincs értéke sokak szemébe a tisztaságnak..sok a könnyűvérű nő, es bárkivel összefekvő férfi.. Az összes swag yolo "nagyonmenovagyok" gyerek akik ezt a generációt képviselik egyenesen undorító!

Minden második szónak valami káromkodásnak kell lennie mert ha nem úgy nem hodolunk be a divatnak ugye!?

A kapcsolatok egymás kihasznalasarol szól.. semmi szeretet, elfogadás, hűség...egyszerűen elegem van..

17/L


Tisztelet a kivételnek.


2015. júl. 26. 02:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Ez ellen nem lehet mit tenni, a világ szar de van benne egy kevés jó is, amit meg kell találni.
2015. júl. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most Te gyerekekről írsz, a saját korosztályodról, eltévesztetted a kategóriát.
2015. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos a közfelfogás és a korszellem, no meg a média együttes hatása hogy az emberek ilyen szinten el lettek hülyítve. Ezért nem lelek én se párt, mert a tisztesség, és erényesség üldözendő, irtandó tulajdonságok lettek.
2015. júl. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Soraid alapján erkölcsileg teljesen rendben van az értékítéleted. Szerintem nem baj, hogy a felnőtt kategóriában írsz, hiszen 1 év mínusz már nem sokat számít.


Én azt tapasztaltam az egyházban is,(római katolikus) hogy a papok egy része is "bort iszik és vizet prédikál."


Ui: őszintén kívánom, hogy találd meg hozzád hasonló gondolkodású, egészséges mentalitású kortársaidat! Hiszen még nagyon fiatal vagy, ELŐTTED AZ ÉLET! Ne add fel a reményt! :)


Üdv:41/N

2015. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző generáció vagyok, de én is így gondoltam a sajátomról. Sőt, anyám a sajátjáról, nagyanyám is a sajátjáról.. Minden generáció tagjai ugyanazon a személyi fejlődésen megy keresztül. Ahányan most menőznek, annyian tették ugyanazt a korábbi generációkban, csak más néven, más eszközökkel. Örülj neki, hogy te olyan életet élsz, ami miatt büszke vagy magadra (feltéve ha nem a féltékenység beszél belőled). A gyerekek felnőnek. Majd megtanulnak rendesen beszélni és az önzésen kívül másra is gondolni. Erről szól a felnőtté válás. Zárójelben megjegyzem, te is hosszú utat fogsz még megtenni, mire az leszel. A "más" nem feltétlen jobb vagy rosszabb, csak más. Keress magadhoz hasonlókat, ne a tőled független társadalmi helyzet miatt érezd magad jól vagy rosszul, hanem magad miatt.
2015. júl. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A gyerekek felnőnek. Majd megtanulnak rendesen beszélni és az önzésen kívül másra is gondolni."


Te totál nem vagy normális. Beszélni gyerekkorban kell megtanulni, ahogyan írni is. Nem fognak azok a káromkodósok rendesen beszélni sohasem.

2015. júl. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy részük nem. Nagyobb részük pedig rájön, hogy mégsem menő. Mint a cigi, a swag yolo és hasonlók, amit szintén azért csinálnak, mert menő. Nem lehet túl széles ismeretségi köröd és nem nagyon hagyhattad el a szobádat tinédzserként, ha a köreidben senkit sem láttál fejlődni a 17 éves énjéhez képest.
2015. júl. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a korosztályodat.Én se voltam normális 17 évesen,de ami most megy,az már durva mindenféle szempontból,pedig laza felfogásom van.Ez a fajta menőzés régebben nem volt divat,legalábbis nem ilyen mértékben.A kapcsolatok pedig már minden korosztályban katasztrofálisak,a környezetemben egy-kettőt tudok csak,ami normálisan működik,a többi sorra bomlik fel,vagy csak megszokásból vannak együtt,vagy csalják egymást agyba-főbe.Kíváncsi lennék mi lesz itt majd 300-400 év múlva,kár hogy azt már nem fogom meglátni :)
2015. júl. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem leginkább ezek a menőzős, nagyképű "gyerekek" zavarnak, pedig én is gyerek vagyok még. Mások kapcsolata nem érdekel hányan válnak el ilyesmi,ha káromkodást hallok az sem érdekel különösebben,(én nem szoktam) csak mások ne kössenek belém és ne bunkózzanak.
2015. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettem... *.*
2015. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!