Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ilyen helyzetben?...

Mit tennél ilyen helyzetben? Van valaki, aki tárol rólad kellemetlen tartalmú felvételeket a telefonján, hogy bármikor felhasználhassa ellened, és tönkretegye az életed.

Figyelt kérdés
Videókról, fotókról, hangfelvételekről van szó. Párkapcsolat szétrombolásához akarja felhasználni az illető, de bizonyos feltételek mellett hajlandó törölni őket. Mit tennél ilyen helyzetben? A videók létezéséről meggyőződtél, de nem tudod, mit csinálsz /mondasz rajtuk.

2015. júl. 26. 16:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem pénz az anyagi feltétel.
2015. júl. 26. 16:12
 2/21 anonim ***** válasza:
Elmész a rendőrségre.
2015. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor is van rá esély, hogy kiszivárognak a felvételek, és eljutnak pár emberhez, akik még tovább küldik más embereknek.
2015. júl. 26. 16:18
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt kellene megakadályozni, hogy bárkihez eljusson. Nem lenne jó, ha csak egy emberhez eljutna. Nem tudom, mit lehetne tenni, a feljelentéstől Félek, mert az illetőnek nincs vesztenivalója, nekem viszont van, elég sok.
2015. júl. 26. 16:20
 5/21 A kérdező kommentje:
És ha megtudja, hogy feljelentettem, első dolga lesz mindenkinek elküldeni a felvételeket. Mindenkinek, aki ismer engem.
2015. júl. 26. 16:21
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha a párkapcsolatod erős, és a szerelmed megért téged, akkor nem fog elhagyni egy idióta miatt, aki ilyen felvételeket küldözget.

Jelentsd fel nyugodtan, mivel nem engedélyezted a kép-videó és hangkészítést, tehát illegálisan birtokolja, így 3-8 év börtönt is kaphat.

Nincs vesztenivalód :)

2015. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mik azok a feltételek egyébként?
2015. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Legyek kedves, érdeklődő felé, ha hív, akkor azonnal, gondolkodás nélkül találkozzak vele, úgymond "kellemesen" akar bennem csalódni, de szerintem ez beteges. Lassan a rettegés miatt megy tönkre a kapcsolatom. A videókat mutatta meg, 2 van, annyit láttam, hogy én szerepelek rajta, a tartalmáról Fogalmam sincs, nem volt hajlandó megmutatni. Félek, a rendőrök nem lennének elég gyorsak, és ne adj isten, eljutna pár emberhez.
2015. júl. 26. 16:27
 9/21 A kérdező kommentje:
Szexet, pénzt nem akar.
2015. júl. 26. 16:28
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak tudod te magad mit csináltál amit felvehetett és terhelő lehet! Párkapcsolat szétromboláshoz? Megcsaltad a párod esetleg? Vagy nem? Csak úgy néz ki a felvételen? Akkor előre beszélj a pároddal hogy figyelj, engem zsarolnak, a felvételen úgy néz ki, de nem. Ekkor a zsarolót elküldeni a fenébe, és mikor mutatná, a képébe röhögni. Ha vége a kapcsolatnak a videó miatt akkor már mindegy, feljelentés zsarolás miatt. Ha meg bűnös vagy vállald fel amit tettél!
2015. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!