Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani furcsa dolgokat...

Tudtok mondani furcsa dolgokat, amikre rá tudja venni az embert az ösztön?

Figyelt kérdés

Nekem van szexuális ösztönre egy példám. Ültem egyetem könyvtárában egymással szembe fordított kétszemélyes íróasztalnál, velem szemben egy szép lány ült. Majd megérkezett egy nálam jobb kinézetű srác, aki mellém ült le. Fél percre rá a lány velünk szemben átült a kétszemélyes íróasztal másik oldalára, ami addig üres volt, hogy így az újonnan érkező sráccal üljön szemben, és ne velem. Az egyéb apróbb részletekre nem emlékszem, de az összbenyomás egyértelmű volt, hogy miért ült át, ráadásul a srác nagyon normális volt, ő rajta látszott, hogy ez feszélyezi, végül ő ment el, legelsőnek kb. 20 perc múlva. Ekkor a lány visszaült velem szembe. Majd 15 perc múlva elment. Amikor a srác elment, akkor is kicsit sajnálkozva, de nem bántóan vagy fölényesen, hanem csak sajnálkozva köszönt el tőlem. Én ezt egyértelműen az ösztönöknek tudom be, hogy nem bírt ellenállni a jól kinéző srácnak, de tényleg fiú szemmel is láttam rajta, hogy átlagon felüli kinézete van. Szóval az ösztön mozgatta a lányt a kétszemélyes íróasztal két ülőhelye között. Vissza gondolom azért ülhetett, mert ő is rájött, hogy habár ösztönösen jól tette, hogy átült, de engem akár meg is bánthatott vele, ezért immár tudatosan javítani próbált és visszaült elém, ami azt jelzi, hogy az ösztöne és a tudata elég élesen külön működött, és ő maga is jelzés értékűnek ítélte meg utólag, hogy átülni a másik oldalra azt jelenti, hogy a másik fél jobban tetszik neki.


Van hasonló történetetek, amikor az ösztönös viselkedés furcsa dolgokra veszi rá az embereket?


2015. júl. 27. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor megérzem, hogy egy nőstény tüzel, egyből rávetem magam.



Amúgy nem tudsz beszélni még valahol azzal a lánnyal? :)

Sajnállak.

2015. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha az ösztön szexre vesz rá, az nem túl ritka jelenség. Engem most az enyémhez hasonló furcsa, ritka esetek érdekelnek, amiket valamilyen ösztön motivált. Az ösztön lehet túlélési ösztön is, vagy bármi.
2015. júl. 27. 09:46
 3/12 anonim ***** válasza:

én a lány helyében nem ültem volna már vissza utána, minek.

szóval sztem nem sajnálatból ült vissza szembe veled.

a fiú sem sajnálkozva köszönt el tőled. ezt a két utóbbit csak képzelted.

Az lehet, hogy a lánynak tetszett a másik fiú, és fel akarta kelteni a figyelmét, de veled és a te lelkivilágoddal ez esetben biztos, hogy nem törődött, hiszen te csak egy idegen voltál a könyvtárban, és ilyen dolgokkal nem törődnek az emberek. Azt sem gondolhatod komolyan, hogy a lány belelát a fejedbe és téged meg akar vigasztalni, mikor nem is ismer.

Próbáld meg elkülöníteni a realitást a fantáziától, szerintem sokat fog segíteni az életben!

2015. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó de akkor miért ültél volna vissza? Egyébként ez offtopic.
2015. júl. 27. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem érti a nőket, ők maguk se, ördög se, isten se, senki. Lehet, hogy csak seggizzadás ellen váltogatja az ülőhelyeit, és történetesen ritmusban voltak vele az események.
2015. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden elképzelhető, de most nem az a kérdés, hogy kérdőjelezzük meg az emberiség minden felhalmozott tudását, hanem hogy írjatok hasonló példákat, amiket nem azért kérek, hogy aztán megkérdőjelezzem, hogy olyan létezhet-e a világban vagy sem.
2015. júl. 28. 07:56
 7/12 anonim ***** válasza:

> Jó de akkor miért ültél volna vissza?

Remélem nem koptatta nagyon a monitorodat a válaszom...

2015. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


Luke, I Am Your Father

2015. júl. 28. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:

pl. nőként azért ültem volna el, ha menstruálok, és félek, hogy kifolyt, megnézzem, van-e valami a széken. ha nincs, akkor meg visszaülök.

ilyen sajna előfordul.

2015. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most már elárulhatom, hogy valójában én vagyok a lány, és nem, nem menstruáltam aznap, nem izzadt a seggem, hanem azon kaptam magam, hogy felállt a szemben ülő helyes fiú előlem, aki elé tudtomon kívül odaültem, de amikor észrevettem, hogy ezzel mélyen megbántottam a másik fiút, úgy döntöttem, hogy visszaülök, miután visszaültem 15 perc múlva jöttem rá, hogy ezzel csak rontottam a helyzeten, mert még inkább megerősítettem az elképzelést a kedves fiú fejében, hogy akkor, amikor a helyes fiú ül mellette, a lány átül vele szembe, amikor meg nem ül előtte helyes fiú, akkor nem ül oda, vagy visszaül az eredeti helyre, attól függően, hogy megjelent helyes srác a túloldalon.


A kérdésem az volna, hogy tudtok mondani példát, hogy valakit hasonlóra vett rá az ösztöne?

2015. júl. 28. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!