Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem nagy, a kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem nagy, a kialakult szituáció furcsa. Vajon jól tettem amit tettem? Egyáltalán lehet it jót mondani ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Én egy elvált 30éves férfi vagyok, párom akiivel 3hónapja jöttem össze 36 éves. Szeretjük, tiszteljük egymást, bízunk egymásban. De van egy furcsa helyzet. Ő ismerkedésünk kezdetén lefoglalt egy nyaralást görögbe (10napos buszos kirándulás) nincs is vele semmi baj, de egy hete Elmondta hogy volt párja us ott lesz egyedül. Ők 5évig voltak együtt ráadásul 2* voltak ugyanott ahova most mennek! Sajnos én idén nem tudok nyaralni menni... Mikor ezt említette nekem nem mondtam semmit csak elszomorodtam és annyit mondtam nem Örülök neki.. Látta, hogy nekem rosszul esik és aztmondta lemondja az utat! De én nem akartam, hogy miattam ne tudjon menni oda ahova szeretne! És aztmondtam Menjen nyugodtan!de olyan rossz érzésem van! Mi a véleményetek?
2015. máj. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
kérjétek vissza az árát és menjetek ketten el valahova.. ha meg nem lehet, hát had menjen.... bizalom egy jó kapcsolat alapja.. ha megakar csalni megcsal ígyis-úgyis
2015. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a volt párja csak véletlenül lesz ott éppen ugyanabban az időpontban...
2015. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen ha mg akar csalni akkor mindegy ígyis Úgyis! Bízni bízok benne, de én nem mennék el a helyébe, mert tudnám, hogy nagyon fájna neki! Szabik miatt nem tudtam mnni és sajnos az idei év anyagilag sem engedne hosszabb nyaralást! Én fiammal leszek! Ilyen nőt ritkán talál az ember, ez most egy próbatétele a kapcsolatunknak így az elején! Bízom benne, de bennem van egy idős bácsi által mondott mondat! NŐBEN ÉS KUTYÁBAN NEM LEHET MEGBÍZNI!
2015. máj. 16. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy azért az a bizalom még sem olyan erős a részedről, mint annak lennie kellene. Szerintem így felesleges ezt a kapcsolatot tovább folytatni. Csak örökös alap lesz a vitákhoz köztetek. Most kezdtétek a kapcsolatot nem olyan rég. Ez nem szerelem kérlek, ez ismerkedés, sőt annak se mondanám. Vagy te és van a párod. Őszintén mit vársz 3 hónap után tőle? A részedről lehet nagy a szerelem és lehet, hogy ő álmaid nője. De kérlek... 5 éves kapcsolatot nem lehet csak úgy feldobni egy másikért, ha érted mire célzok... Lehet, hogy kedvel téged és jól érzi magát veled, de hogy igazán szerelmes lenne? Kétlem. Sőt, merem állítani, hogy annyi év után vágyik a szabadságra és természetesen az sem kizárt, hogy a kirándulás egy jó alkalom lett volna számára higgadtan megbeszélni a volt párjával a történteket és végleg túl tenni magát. Ettől függetlenül lehetne akár a másik oldal is, hogy békülni mennek. Hogy jól tetted-e? Persze, hogy jól. 3 hónap után, nem bírálhatod a döntését, nem lehetsz te az aki korlátozza őt. Szeretheted, féltheted, megadhatsz neki mindent amit úgy gondolsz, hogy számára örömet okoz, de a féltés és féltékenység között óriási a különbség. Remélem rebesgeted miről próbálok neked írni. A szerelem nem itt kezdődik. Érdemes lenne egy pia mellett kiülni valahova, meredni a semmibe vagy bámulni az eget és átgondolni, hogy te mit is szeretnél. Magadhoz láncolni valakit akit 3 hónapja ismersz? Bizalmatlannak lenni olyannal aki még nem tett semmit? Ha olyan nagy az a szerelem, mint amilyennek ezt írod, akkor képes vagy vele ezt őszintén megbeszélni. Tudod? Ha te elég őszinte vagy hozzá, lehet ő is az lesz veled. És akkor eldöntheted, hogy vállalod-e ezt a helyzetet, hogy esetleg újra fellobban majd valami köztük. Vállalhatod és tehetsz érte, hogy megmutatod, hogy te nem vagy olyan, mint az akivel véget ért számára. Megmutathatod, hogy te több vagy annál és ha bizonyítottál a szálak maguktól fognak alakulni. Magyarul? Ha képes vagy vele elfeledtetni az exét akkor a "tied" lehet... Szerintem ébredj fel és ne álmodozz. Ez nem a szétcsépelt mondatok világa. Ez a tetteké. Lehet siránkozni, hogy ezért vagy azért nem jutsz el nyaralni. De lehet tenni is ám, hogy ez sikerüljön. Ja, hogy lemondással jár? Hát igen.. az élet már csak ilyen.. El kell döntened mi a fontosabb és mi számít neked igazán...
2015. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!