Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok csinálni,...

Ti mit szoktatok csinálni, amikor minden rossz?

Figyelt kérdés
Lehet rossz kategória. Mikor már tényleg elegetek van mindenből, semmi se sikerül, stb., akkor ti mit tesztek?

2015. júl. 27. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
széttörök valamit, játszok a gépen, elmegyek bicozni és kihajtom magamból a szart is, bekapok 1 nyugtatót, beverek vmi alkoholosat meg ilyesmi és szarok bele az egész világba.
2015. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól kisírom magam, aztan elgondolkozom a történteken, hogy vajon miért nem sikerült. Ez kb tart egy 1/2 óráig. Aztan összeszorítom a fogam, es azt mondom, hogy rajtam ez nem foghat ki. Es nagyjából ennyi.
2015. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kreálok valami igen fenomenális ételkölteményt, türelmesen elfogyasztom, majd visszatérek a korábbi aggodalmaimhoz azzal kiegészítve, hogy "Tényleg?" :)
2015. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is enni szoktam kínomba.:D

Köszönöm, hogy írtatok, még jöhet!:)

2015. júl. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!