Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet tegnap eltört a lábam,...

Lehet tegnap eltört a lábam, du. Megyek az ügyeletre. Mit fognak csinálni? Ha gipszet kapok, az milyen lesz, nagyon rossz?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eltört volna a lábad, nem tudnál egyáltalán ráállni.

Megnézik, megröntgenezik. Ha kell, begipszelik. Nem fáj, csak kellemetlen, amikor viszket a bőröd alatt.

2014. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mázlim van nincs törés.
2014. okt. 27. 18:42
 3/3 anonim válasza:

1. válaszoló

bmx-ezés közben törtem el az 5. lábfejközépcsontomat és aznap még bicikliztem és másnap begyalogoltam a sürgősségire és 4.órán át vártam ülőhely nemvolt ugyhogy azt is a törött lábamon ... ugy voltam vele hogy minenki azt monjda hogy töréssel nem tudnék lábraálni ezért ugy voltam vele hogy nincs eltörve hiszen járok aztán mondták hogy haránttörés és jött a gipsz

szóval de tudsz járni töréssel is csak fájdalmas , attól függ kinek mekkora a fájdalomtűrése

2014. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!