Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt itt olyan, aki felismerte...

Volt itt olyan, aki felismerte magát egy kérdésben? Vagy az talált rá, akiről a kérdés szólt?

Figyelt kérdés

Sok kérdés van amit akár én is kiírhattam volna, mert a sztori azonos. Elgondolkodtam mi lenne, ha azt hinnék én voltam.

Máskor figyelek rá, de előfordult, hogy néha túl felismerhető lett a kommentem. Kicsit félek az ilyenektől.


2015. júl. 28. 23:37
 1/8 anonim válasza:
100%
Én egyszer igen! Már a kérdés alatti magyarázatból a sógornőmre ismertem, és amikor választ írtam, a monogrammján szólítottam, onnantól egy szót sem írt többet! Anyukámról panaszkodott (aki neki ugye anyósa) és nagyon csúnyán írogatott róla, amiből persze nagyon sok minden nem volt igaz, és a sógornőm csakis az ő szemszögéből írta le a véleményét, a teljes igazságoz nem, és jócskán elferdítve adta elő a történetet. A válaszolók meg habzó szájjal szidták az anyukámat, abból ítélve amit itt olvastak róla.
2015. júl. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magamra nem, de egy ismerősömre igen, aki kiírta a bánatát, hogy elköltözött az országból egy nagy barátja, de amúgy sose hoztam szóba.
2015. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előfordul párszor, még ha nem is teljesen, de kb 80%ban a helyzetemre illik a kérdés
2015. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszer igen, de. allatok kategoriaban. a kerdes nem magan jellegu volt es nem is banto. az eletkotilme.yeobol, velemenyebol, amit tuffam rola a temaban es a tipikusan ra jellemzo helyesidasi hi akbol allt ossze. meg a nickbol
2015. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
volt aki olyan kérdést tett fel,hogy akár én is feltehettem volna,annyira hasonlított rám,az én dolgaimra..de szerintem ez nem egy érdekes dolog
2015. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zola18 ***** válasza:

Nem volt ilyen még, bár lehet csak idő kérdése... :)


OFF az 1. hozzászólónak: Ez nagyon kellemetlen... Állítom hogy minden második sztori amit itt előadnak ugyanilyen ferdítések. De mi értelme van így...? :)

2015. júl. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Zola18: Igen, nagyon rosszul esett, mert a sógornőm saját magát beállította tökéletesnek, anyukámat meg a világ legrosszabb anyósának, holott ez nem igaz. Nem azért mert nekem az anyukám, hanem azért mert nem írta le a sógornőm hogy mi, miből következett, miért történt úgy ahogy, csak azt írta le amit ő akart, saját magát az gekig fényezte. Én mindig azt mondom , mindekét felet meg kell hallgatni, ahhoz hogy az ember véleményt tudjon alkotni, nem pedig egy elferdített kérdésből ítélni.
2015. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még nem ismertem magamra, és én is félek ettől, ezért én néha lényegtelen adatokat ferdítek (például életkor, lakhely, 2 helyett 3 embert írok stb.), de soha nem lényegi infókat, vagy nem kenek rá úgy dolgokat másokra, ahogy az első írta, az tényleg rossz lehet. Olyan már történt, hogy valaki rá is kérdezett, nem én írtam-e ki valamit, mert akár én is írhattam volna, de nem én voltam. de az mondjuk nem lett volna ciki, nem volt benne semmi olyasmi, tulajdonképpen egy betegség tüneteiről volt szó.
2015. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!