Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha nem rettegtek hogy...

Néha nem rettegtek hogy kérdésetekre olyan válaszol aki épp bene szerepel a kérdésben és az ismerősötök épp?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 08:17
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, mert nem pletykálom ki az ismerőseimet, még itt sem.
2014. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De néha könnyíthetsz a lelkeden ha leírod hogy mi bánt anélkül hogy megbántanál bárkit is.
2014. márc. 25. 08:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel az oldal névtelen,ezért nem. De nyilván totálisan konkrét információkat, olyanokat, ami alapján halál konkrétan be lehet azonosítani egy személyt, illetve ami alapján az adott személy magára ismerhet, nyilván nem szerencsés kiadni.
2014. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kovács, már megint netezget, ahelyett, hogy dolgozna! Még egy ilyen, és felmondás lesz belőle!
2014. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Ha kérdezek itt valamit akkor magamról kérdezek és nem másról. Igaz én általában még idáig szakmai kérdéseket tettem fel,hogy mit hová kössek (villany vagy TV.) esetleg PC. A villanyszerelő aki esetleg válaszol rá az legfeljebb kreténnek tart hogy még ezt sem tudom.
2014. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem konkrét nevekre gondoltam, hanem ha valaki ismeri a sztorimat mert esetleg ő is jelen volt, és én olyan pontosan mesélem el ahogy volt akkor nem ismer fel,?. Hogy te nem te vagy az?
2014. márc. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!