Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aspergeresek! Holnap sajnos...

Aspergeresek! Holnap sajnos MUSZÁJ plázába mennem. Tippek, hogyan lehet "átvészelni"?

Figyelt kérdés

Sajnos nem bírom a plázákat: túl erős, sok fény, túl hangos zene, rengeteg ember, hatalmas terek, egy ideig elvagyok, aztán "túltöltődök", rosszul leszek és úgy érzem, ki kell meneküljek.

Sajnos anyám ezt nem érti meg, és holnap végig kell járnom az összes boltot, hátha valahol felvesznek eladót (állást keresek). Hiába mondtam, hogy csak néhányat 1.2 naponta, hajthatatlan, szerinte ez csak hiszti, nem akarok dolgozni (hiába ülök a net előtt órákat azzal, hogy CV-ket küldök szét-többek közt neki is, mert bár munkanélküli, ő nem ér rá...), +pont hogy akarok dolgozni, hogy el tudjak itthonról végre menni.

Ezer szónak is egy: van valakinek tippe arra, hogy lehet átvészelni? Én próbáltam ilyen "túltöltődéskor" verset szavalni magamban, finnül számolni, valamilyen számot dúdolni, de nem igazán segít. Persze próbálok mielőbb végezni, de már a gondolattól is rosszul vagyok.


Minden tippet köszönök!


(Egyébként van munkám, csak azért nem tudnak fizetni-ingyen, "szerelemből" csinálom, de ez persze itthon nem minősül annak)



2015. júl. 29. 19:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
10-es: Ne etesd a trollokat. Az ilyen inkább vállalja a népszerűtlenséget, szidásokat, csak hogy foglalkozzanak vele. Nem érdemli meg.
2015. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Magam is tudom én se birok ki a plázába 15 percnél többet ha plázába kellet mennem vásárolni mindig ugy csináltam ,hogy nyitásra mente mert akkor kevesen voltak hétköznap ha kell szabadnapot vetem ki mert nehéz máskép nem lehet ki birni.

Megértelek nekem is ez a problémám én nem is tudnák plázában dolgozni ezel a problémával 15 percet ha bent vagyok de ahoz is szabad napot veszeki ki hogy hétköznap délelöt nyitásra ott legyek ,de néha még így se bírom.

Bár én nem csak a plázát az orvosi rendelőt se sőt még utcára se tudok menni egyedül mert elájulok a rosszul létől.

Megértelek egy sorstársad vagyok magam is Aspergeres és le a kalapal én egy napot se tudnák plázába dolgozni és abbol amit rolad olvasok te se fogsz tudni.

Egy plázába minden olyan dolog megtalálhato amitől egy Aspergeres rosszul van dürohamot kap.

Sok társunk válasza pl az informatikát ,az ingerszegény környezet miatt ha értesz hozá neked is lehet jó lenne.

De a végül írd meg sikerült e valamit nagyon drukolok neked.

2019. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!