Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A betörhetetlen üveget amiben...

A betörhetetlen üveget amiben 3 millió dollár van ezzel már próbálták betörni?

Figyelt kérdés
Lehetséges egy egészen kicsi gyémánttal betörni azt a "betörhetetlen" üveget? Ha pl a rágót ráragasztjuk az üvegre és abba belehelyezzük a gyémántot, majd valami nehéz tárggyal megütjük akkor betörhet?

#Amerikai Egyesült Államok #gyémánt #törhetetlenüveg #3milliódollár
2015. júl. 29. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg
2015. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
humor herold..:D
2015. júl. 29. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A "betörhetetlen" üveget úgy csinálják, hogy sok üveglapot ragasztanak össze úgy, hogy az üveglapok között valamilyen fólia van.

Egy (sok) réteg üveg összetörése nem okoz gondot. Ahhoz, hogy komoly kárt tegyél benne minden réteget össze kell törni nagyon apróra. Ez nem lehetetlen, de vastag üveg és megfelelő fólia esetén nagyon nagy munka, különösen, ha a különböző réteg üvegek eltérő minőségűek (ezért eltérő törésképűek)

Láttam olyan demonstrációt, hogy közönséges ablaküvegeket ragasztottak össze (30-40 cm vastagon), berakták egy erős keretbe. Lyukat lehetett bele csákánnyal verni (hosszú idő alatt), de a keretben benne maradt. (A fóliát reklámozták)

Ha az üvegrétegek is speciálisak nagyon komoly erőknek is ellenálhat

2015. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem. ha nem reped az üveg, akkor nem fog betörni. A plexit sem lehet betörni, mert nem elég rideg hozzá az anyag.
2015. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nehéz tárgy egy porral oltó lenne??
2015. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De nem értem,hogy ha tényleg van benne annyi pénz és létezik ez az üveg,akkor én a céges kamionommal vagy autóval is nekimennék,meg ellopnám keretestül mindenestül,a büntetést meg kifizetném.
2015. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyémánttárcsa -nagyflex .
2015. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy azzal a rombológolyóval amivel az épületeket rombolják?
2015. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, "a Jim Moriarty féle porraloltóra gondoltam" :D
2015. júl. 30. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!