Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megismerkedni...

Hogyan lehet megismerkedni ismeretlen emberekkel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ismerkedéshez valahogy. Egy biztos, az nem jó megoldás ha csak úgy spontán egy idegennel el akarok kezdeni ismerkedni, mert az tuti hogy egyoldalú lesz, és talán még el is küld a fenébe. Szóval nem lehet csak úgy spontán vadidegenekre ráírni interneten, odamenni hozzájuk az utcán, ehhez túl bizalmatlanok az emberek.

Viszont akkor mégis hogyan lehet megismerni új embereket?

És józan emberekre gondolok szóval a kocsma nekem nem megfelelő hely erre.


2015. júl. 30. 11:46
 1/2 E1D1E ***** válasza:
Bár a TINDER inkább kapcsolatépírésre szolgál, de erre is alkalmas lehet.
2015. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog, de ezek csak felületes ismeretségek. Én pl., ha bemegyek valahova, akár rendelő, posta, bármilyen hely, mosolyogva lépek be és hangosan köszönök, távozáskor szintúgy. Olyan még sosem volt, hogy ne kaptam volna egy viszont mosolyt, vagy köszönést, de ilyen indítással, szívesen kezdenek az emberek beszélgetni, akár teljesen lényegtelen dolgokról. Mindenki ki van éhezve egy kis kedvessége, figyelemre. Mondjuk megyek az utcán és szembejön valaki, nézek a szemébe. Nem tudja elvonni a tekintetét és szinte kényszeresen köszön, vagy minimum bólint. De lehet ez áruházban, akárhol :) Próbáld ki, sok sikert!
2015. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!