Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeretlen lánnyal hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánnyal hogy lehet megismerkedni? Miért 2 hét után írt? Felejtsem el, igaz?

Figyelt kérdés

Szállodában dolgozom. Kb. 1 hónapja bejött egy lány, a főnököt kereste állásügyben. Ez a lány... csodaszép, de nem csupán kinézetre tetszik, hanem valami megfogott benne. Írtam neki a facebookon, azzal kezdve, hogy "szóba került a szállodában", erre visszaírt, majd megint írtam neki, de utána semmi... Aztán 2 hét után kaptam egy levelet, hogy nagyon furdalja az oldalát, hogy "hogy került szóba". Én erre csak annyit írtam, hogy "csupán megjegyeztem, hogy milyen csinos vagy". Ennyi, erre nem írt. Nyilván sok olyan hódolója van, akik hasonló dolgokat mondanak neki, és akiket valamilyen szinten ismer is... De valahogy nincs jobb ötletem, mit tegyek? Ugye, már nem fog írni semmit? Felejtős? Vadidegen lánnyal nem lehet sehogy sem megismerkedni?

De akkor... miért 2 hét után írt nekem?! ezt már nem értem...


2010. okt. 10. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azóta sem láttam... Lehet, hogy nem e-mailezni kellett volna vele, hanem egyből elhívni egy kávéra? De az meg túl nyomulós basszus, nem? (én 26 vagyok, ő 22-23 lehet)
2010. okt. 10. 00:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értelek, bocsi...

Azt írtad neki, hogy szóba került a szállodában?

És ha igen, akkor mit értettél ez alatt??

2010. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekelte hogy szóba került,de mikor írtad neki hogy azért mert megemlítetted milyen csinos-na itt szúrtad el!Olyan mintha egyenesen megírtad volna neki AKARLAK!Magasabb értékűnek tartottad mint saját magad.Írhattad volna hogy te és a barátaid 1jó bulit csaptok a xy-ban,ha szeretne megismerni néhány cool arcot jöjjön el.Igazából ez se a legjobb,neten nem könnyű csajozni,de ha 1kicsit is vonzónak talál akkor elmegy abba a buliba.Lehet vadidegen csajokkal ismerkedni de online nem könnyű.Ha meg dícséred a csajt olyat mondj róla amiért vmi erőfeszítést is tennie kellett,mondjuk 'Milyen jól megy az öve színe a cipőjéhez"Vagy milyen jól áll rajta ez a felső,igazán jó választás volt!de 1 igazán szép nő azt értékeli a legjobban ha a belső tulajdonságait dícséred,hiszen a "milyen csinos ma is"-t megkapja a postástól,hentestől,virágárústól stb.Szóval inkább személyesen próbálkozz,már ha találkozol még vele.És viselkedj más képpen,akkor változni fog a visszajelzés is.Amúgy sajnálom!A kávés dolgot meg felejtsd el!Soha ne szánj pénzt 1olyan csajra akit nem ismersz csak azért hogy ő figyelmet szánjon rád!
2010. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

00:30 - igazából nem fejtettem ki, hogy került szóba, mert szóba se került... :) csak szerettem volna valamilyen "apropót", hogy írok neki.


00:36 - hihetetlen vagy, ez igen, nagyon meggyőzően megfogtad a dolog lényegét! lehet, hogy Tőled kellett volna tanácsot kérnem :) Teljesen igazad van, béna voltam, úgy kellett volna csinálnom, ahogy leírtad.

Nem is tudom... De valahogy még mindig vonz a csaj, szép is, természetes is, kedves is... De ezen túl valahogy "magával ragadott", nem tudom leírni.

Tuttira elqurtam? :) ne írjak neki olyat, hogy "na, elvitte a cica a nyelved?", vagy valami ilyesmi? :) á, csak hülyéskedek, de kösz!

2010. okt. 10. 01:25
 5/6 A kérdező kommentje:

00:36 - hogy értetted, h. viselkedjek másképpen, ha élőben látnám? (erre gyakorlatilag 0 az esély, mindegy.)

Mivel már teljesen elszúrtam - mi lenne, ha rohadtul őszinte lennék hozzá? Leírnám mondjuk, hogy "látom, nem írsz... nem jutott jobb csajozós duma az eszembe, tudom, hogy sok embertől megkapod, hogy "milyen csinos vagy ma", de a belső értékeidet nem ismerem, hogy azokat dicsérhessem. blabla.. ". ...

Veszítenivalóm nincs, igaz? még az is lehet, hogy ez bejönne neki, nem? :) Vagy olyan nincs, hogy a "szándékaim felfedése" lesz a csajozós duma?

2010. okt. 10. 01:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszinteséggel se sokra mész,hidd el!Én is átéltem ezeket,sok kudarc volt nekem is csajoknál.De szerencsére megváltoztam,tettem érte,utáltam hogy béna vagyok a nőknél,de egyáltalán nem szégyenlem,végre jó úton haladok!Ez is ismerős amikor ennyire megfog 1csaj,mint most téged!De ne írj neki semmit!!Inkább dobj privátba 1e-mail címet,én meg segítek hogy fejlődj!Már ha érdekel!De a csajt 1ideig felejtsd el!
2010. okt. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!