Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, feltelepítettétek a...

Lányok, feltelepítettétek a windows 10-et?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 07:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg mégis milyen kérdés?
2015. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
tudjátok, a lányok sem maradhatnak le a windows 10ről :DD
2015. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem a lányok okosak és megvárják, amíg kiderülnek a bugok és megjelenik néhány frissítés is és fórumokban leírják a fiúk a tapasztalatokat. :)
2015. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%

Tapasztalatom szerint a lányok nem is tudják, mi az a Windows.


A múltkor bekaptam a suliban egy 5-ös rágót, majd az egyik lány felszólal, hogy mennyire szeretem az Orbitot. Én csak néztem, majd mondtam, hogy ez 5-ös rágó, és nem Orbit. Erre kapom a választ, hogy ami rágó, az nem Orbit? Facepalm.

2015. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

A lányok többsége odáig jut el hogy bekapcsolja a monitort. Tisztelet a kivételnek.

A Windows 10-et érdemes telepíteni már 1 éve ment a tesztüzem. Ingyen lelehetett tölteni a nem véglegeset és több millióan tesztelték. Amúgy ezt a kérdést a számítástechnikába kellett volna kiírnod. Akkor is ha csak lányoktól várod a választ. Én fiú vagyok

2015. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A lanyok Applet használnak....:3
2015. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Miért kell leszólni a lányokat? Úgy csinálnak a fiúk, mintha ők lennének a világ eszei.. Attól még hogy vannak olyan lányok, akik nem tudnak dolgokat, nem kell általánosítani...
2015. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%
De, kell álltalánosítani. Ha nem álltalánosítanánk akkor minden tűzbe belenyulnánk mert lehet valamelyik nem égeti meg a kezünket. És ha azt látom, hogy a lányok 99.9%ának fingja nincs az egészhez akkor úgy fogom őket kezelni. Info szakos vagyok, nemcsak a lány hallgatók sík hülyék az informatikához, de még a nő tanárok sem értenek sok mindent
2015. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert Ubuntum van :3
2015. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Az tény, hogy kevesebb nőt érdekel az informatika, mint férfit, de ettől még nem kell őket szidni.


Általánosítani meg a buta ember szokott. Ha ismered a föld összes nőjét, kijelentheted, hogy az így van, de amíg nem, addig maradj szépen csendben. Az 99.9% pedig elég erős.

2015. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!