Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkál a lány osztálytá...

Miért piszkál a lány osztálytársam?

Figyelt kérdés

kb 4 ediktől folyamatosan piszkál de mivel 7 edikig nem egy suliba jártunk,addig nem annyira.

aztán 7. ben egy osztályba kertültünk és azóta naponta . Most 8. osok vagyunk,és egyre töbször veszem észre hogy néz,meg kis egyszerű dolgokér is piszkál?( nem vagyok nádszálkarcsú,azért is) .Meg megtetszett egy lány de énszerintem ő miatta nem jött össze. pár hete piszkált,és egy elég csúnya jelzőt mondtam rá. De én azóta bocsánatot kértem,de ő igy se haggya abba,nem tudom mit lehetne még csinálni.

15/F



2014. febr. 24. 21:17
 1/6 Ninibibi válasza:
Ha te ne piszkálod őt,akkor csak egy megoldás lehet.Tetszel neki.Ezt ne mondd meg neki,hogy tudod,mikor piszkálódik,ne foglalkozz vele,mintha nem is látnád,hidd el,ha nem erősíted meg és nem foglalkozol vele,észre fogja venni,hogy téged ezzel nem tud felpaprikázni és nem tudja magára felhívni vele a figyelmet,akkor abba fogja hagyni.Próbáld ki:)
2014. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna bocsánatot kérni tőle. Egyszerűen nézd levegőnek. Vagy ha megint piszkál, akkor nevess rajta. Ha látja hogy már nincs rád hatással és csak saját magából csinál hülyét, akkor abbahagyja. Biztos tetszel neki, vagy a saját silány életét próbálja kompenzálni.
2014. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokta,én nem szoktam piszkálni,hozzá se szólok,de ezt kipróbálom hogy levegőnek né zem meg nevetek rajta
2014. febr. 25. 15:56
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,én nem szoktam piszkálni,hozzá se szólok,de ezt kipróbálom hogy levegőnek né zem meg nevetek rajta
2014. febr. 25. 15:56
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet titokban tetszel neki
2014. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Henrik? :00
2014. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!