Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért nem szeretnek...

Sokan miért nem szeretnek chatelni?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre a legtöbb ember elég zárkózott a chaten, nem szeretnek sokat írni, könnyű olyant kérdezni ami már zavarja őket. És nem folyik a kommunikáció úgy, mint élőben, hanem inkább elég egyoldalú. Ez miért van?
2015. aug. 1. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfordítanám a kérdésed:

Sokan miért szeretnek chatelni?

2015. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mi a baj a chateléssel?
2015. aug. 1. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
élőben minden sokkal jobb, ahhoz képest nem akkora élmény írkálgatni
2015. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Én mint nő, azt tapasztaltam, hogy a férfiak otrombán csak szexre használják a chateket, ráadásul nagyon durva, oredenáré szavakkal indítanak. Szóval mintha ők beszélgetni nem is szeretnének igazán, csak mindenhol a lukat keresik. Ettől aztán elég egyoldalú csevegések keletkeznek.
2015. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én például beszédhibás vagyok, így sokkal jobban szeretek chatelni
2015. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azért utálom, mert személytelen, sok időt elvesz, és nem tudok mellette mit csinálni. A halálom mikor ülök, és a képernyőt bámulom órákig nézve a másik mit ír, vagy épp nem ír.
2015. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert semmi értelme. Akivel csetelek egy órát az egyik nap, az nem jön fel többet, hiába ígéri meg. Persze nem szexuális témáról kérdezgetem.
2015. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

"Én azért utálom, mert személytelen, sok időt elvesz, és nem tudok mellette mit csinálni. A halálom mikor ülök, és a képernyőt bámulom órákig nézve a másik mit ír, vagy épp nem ír."


Mert ha valakivel beszélgetsz élőben akkor mást is csinálsz közben?

2015. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

"Mert ha valakivel beszélgetsz élőben akkor mást is csinálsz közben?"


Igen, lehet értelmes programokat szervezni, és a szád tud járni amellett hogy csinálsz valamit. Vagy be lehet ülni sörözni egyet, 1 óra alatt megbeszél az ember mindent, és mehet mindenki dolgára. Vagy ki lehet legalább menni a napra.


Ezzel szemben, ha írnak, akkor addig nem tudok menni sehova, csak kuksolok a szobában, telefonról meg idegbaj órákig pötyögni. Még egy filmet sem lehet kényelmesen megnézni. Ráadásul mindenki elvárja hogy reggel 6-tól este 12-ig elérhető legyél és azonnal válaszolj.

2015. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Sörözni lehet chat közben is otthon, és a napon ios lehet chatelni :) Legalábbis nálunk a wifi elér a kertbe is.
2015. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!