Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék interneten ismerkedn...

Szeretnék interneten ismerkedni, chatelni, stb. Nem szeretnék párkapcsolatba kerülni, csak szeretnék új barátokat szerezni neten. Van valamilyen DISZKRÉT weboldalt, ahol nem a társkeresés a lényeg, és lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

a 2 fő szempont: BIZTONSÁGOS és DISZKRÉT


Előre is köszi!!

(15/L)



2013. jan. 18. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
itt is lehet :D Minden máshol sok a recskázó faszi :D
2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akár itt is lehet :)
2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell párkapcsolat, akkor dobj egy privit!
2013. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Itt is lehet ismerkedni. Ennek az oldalnak nem az ismerkedés a fő profilja, de én ennél jobb oldalt nem igen találtam. Annak ellenére is ezt írom, hogy még nem sikerült tartós barátságot kialakítanom. Idősebb vagyok már mint te, de ha szeretnél, barátkozhatunk. Egy feltételnek kell megfelelj, lakj a közelben! 22/F
2013. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!!

Hát, a helyzet az hogy nem tartom biztonságosnak azt, hogy egy idegen emberrel beszéljek meg találkozót.

Szóval, bár lehet hogy ez hülyén hangzik, de én csak itt, neten szeretnék beszélgetni.

Nagyon köszi a válaszokat!

2013. jan. 19. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Én biztonságosnak tartom, idősebb vagyok meg férfi is, kisebb eséllyel találkozok olyan lánnyal aki valami rosszat akarna. Fordítva azért már félelmetesebb, gyakorlatilag kiszolgáltatod magad egy idegen fiúnak, lehet, hogy csak beszélgettek, de bármi mást is tehet. Szóval megértem amiért így gondolkodsz. Én nem szeretek csak a neten beszélgetni, sokan voltak akikkel a neten beszélgettem és néhányan akikkel találkoztam is. Nekem az utóbbi sokkal jobban bejön.

Csak kíváncsiságból, a megyét ahol laksz, leírod? Privátban is küldheted ha nem szeretnéd ide kiírni.

2013. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Győr környékén lakom.
2013. jan. 20. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Azta, nagyon messze laksz, Kecskemét.
2013. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hű az nagyon messze van!...

Akkor továbbra is, ha valakinek van kedve barátkozni, írjatok privibe!

2013. jan. 23. 18:57
 10/11 anonim válasza:

Először is! Vigyázz magadra.. 15 évesen.. persze hogy lehet csetelni bárhol.. de vannak veszélyei is, azért mondom.

Amit én ajánlok, az nyelvgyakorlásnak is jó, ha tanulsz valamilyen nyelvet. Az [link] itt beállíthatod a kort, az országot, és sok minden mást is.

2023. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!