Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdeklödni szeretnék, ha...

Amira80 kérdése:

Érdeklödni szeretnék, ha valakit elkapnak embercsempászettel Ausztriában, Őt hova viszik, illetve előzetes letratoztatáskor mennyi idő elteltével értesitik a családtagot vagy akit ő megnevez!? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés

#Ausztria #embercsempészet #előzetes letartoztatás
2015. aug. 2. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Elozetesbe kerul, akar harom honap is lehet, es addig adatot sem adnak ki rola.
2015. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már értesitették a családot.hogy hol van......már csak az a kérdés mennyit kap :(
2015. aug. 3. 11:56
 3/8 anonim válasza:
Szia! Erdelkodnek, hogy mennyi volt az elozetes , majd a buntetes es olyankor lehet-e latogatni a bajba jutottat? koszonom valaszod.
2015. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem vártam,hanem felvettem előszőr a kapcsolatot a berlini nagykövetséggel,ők meg áküldték a müncheni konzulátushoz...másfél hétbe került..mig elintézödött az hogy a bele egyező nyilatkozatot megkapjam hogy irhatok,csomagot küldhetek stb.Tegnap adtam be a látogatásra a kérelmet....de nemtudom mikor lesz belőle forma...a rossz az hogy a kirendelt ügyvéd egy kukkot sem tud magyarul....sajnos a többiről még nemtudok informáciot mondani,de ha valaki tudna esetleg mondani valamit,hogy aki másodszor bukik le az mire számithat azt nagyon megköszönném...

annyit tudok,első büntényesként...100 napot kapott és felfüggesztett büntetést....de sajnos akiről én beszélek,az már másodszor bukott le....

2015. aug. 19. 11:10
 5/8 anonim válasza:
Koszonom valaszod. Ovadek szoba johet ilyenkor?
2015. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szivesen.Sajnos arrol fogalmam sincs,de sokat olvasgattam a neten..és bizony olvastam olyat..hogy volt egy személy akinek apukája kint volt...és a nagykövetségen keresztül ezt valahogy elintézte....és ovadékkal kiengedték.szerintem nagyban közrejátszik mekkora a büncselekmény mértéke..valamint külföldön biztos is hogy többezer eurorol van ilyenkor szo...én is szeretnék majd utána járni ennek az ovadék dolognak...csak gondban vagyok,,mert a kirendelt ügyvéd..egy kukkot sem tud magyarul...németül komunikálok vele......
2015. aug. 22. 08:05
 7/8 anonim válasza:
Szia! Lehetseges lenne, hogy tudjunk beszelni? Nagyon orulnek, mert lenne nehany kerdesem es elkepesztoen lassan haladunk a segitseg nyujtasban. Tudom, hogy neked is megvan a magad baja, de hatha van egy kis idod rank:( Leginkabb a cimre lenne szuksegem, ahova szallitottak elso korben a hozzatartozodat. Koszonom...
2015. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

természetes ...adj meg egy elérhetőéget privát üzenetben..facebook vagy ilyesmi....és ott tudunk beszélni..és ha valamiben tudok,segitek....

Hát,hogy kit hova viszenek.,az sajnos változó.....függ attol hol kapták el....de irj le egy nevet facebook oldalad....itt privát üzenetben..és ott mondok többet....

2015. aug. 27. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!