Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiúk! Ti nagyon hülyének...

Fiúk! Ti nagyon hülyének néznétek egy csajt, ha mindenféle előzetes ismeretség nélkül boldog szülinapot kívánna?

Figyelt kérdés
Van egy srác, új a suliban, és évnyitó óta szoktam szemezni vele, és megtudtam, hogy ma van a szülinapja, és holnap suliban boldog szülinapot szeretné kívánni neki, mert fb-n rengetegen írnak amúgy is, és nem is az ismerősöm. Gondoltam hátha így mélyebb nyomot hagyok benne mint egy a sok közül, csak lehet, hogy ahelyett hogy felfigyelne rám, csak kiröhög.
2013. okt. 6. 18:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nyugi nem fog kiröhögni. Ha engem köszöntene fel így egy ismeretlen lány én örülnék neki, de lehet kicsit meglepődnék.
2013. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
köszönöm, remélem igazatok lesz.:P
2013. okt. 6. 19:16
 4/41 anonim ***** válasza:
Az enyém január 28-án lesz, addig ne felejts el, köszi örülni fogok neki.
2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog neki. Ha esetleg furán viselkedne, az a meglepetés rovására írandó. Majd jelezd, hogy mi történt, szorítok neked.
2013. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
köszi, remélem sikerrel járok :) 3as még meggondolom ha addig nem felejtem el, talán felköszöntelek:D
2013. okt. 6. 22:38
 7/41 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy köztünk már alakul valami, kedves kérdező, várni fogok rád teliholdig....
2013. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
nem történt semmi, mivel nem futottam össze vele, úgyhogy papírt dobtam a szekrényébe:D és kedves válaszoló, ha esetleg éjfélkor mámoros köd homályosítja el a látásom, tudom, hogy nem a fáradtság miatt van, hanem miattad:D
2013. okt. 7. 20:29
 9/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nagyon szép volt, amit írtál, már egy napja nem tudok aludni a soraidtól. Bemutathatlak az anyukámnak?
2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
kedves válaszoló, ez alapvető mért ne mutathatnál? Biztos szimpi leszek neki...:D
2013. okt. 8. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!