Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha valaki gyokeresen megvaltozik? Teljesen ellentete lesz annak ami egykor volt

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 12:00
 1/4 anonim válasza:
Nekem pl. haveromnak meghalt uncsija,mert a barátnője megcsalta,vonat elé feküdt.Haverom ezután úgy megváltozott hogy rá se lehetett ismerni,hozzáteszem jó kpcsolatba voltak.
2015. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.


Halál eset,szerelem,saját maga változni akar,olyan társaságba keveredik.


Húgom totál ellentéte lett önmagának,mert eljött a szerelem az életében.


Tisztaságszerető,önzetlen volt,sok közös programot szerveztünk,sokan irigyelték a testvéri kapcsolatunkat,mindig csak egymásra számíthattunk,neki se volt szerencséje barátságokban,nekem sem.


Ahogy barátja lett.

Abszolút nem pakol el semmit,üvöltözni kell vele,hogy ne az étkező asztalon hagyja a kávés bögrét,meg tányérokat, a szobája egy merő mocsok.Tele üvegekkel,poharakkal,tányérokkal.Büdös van.Rohadt kajákat hoz néha ki.

Akkor eléggé önző lett,amikor nem melóztam és kértem tőle 500 ft-ot húzta a száját.

Akkor közös programot már abszolút nem lehet vele szervezni,sőt beszélgetni se nagyon beszélgetünk,mert mindig itt van a barátja.


Szóval amilyen jó volt a kapcsolatunk most annyira rossz!

Jó ha nagyon beszélni akarok vele meghallgat,de csak akkor mikor épp a barátja nincs itt.


Szerencsére van egy legjobb barátnőm és nem érzem magam annyira egyedül.De ahhoz képest,hogy mindig mondja húgom,hogy én itt vagyok neked./utálja legjobb barátnőmet/ ahhoz képest hetente csoda ha fél órát tudok vele beszélni.2 éve amióta a barátjával van, talán 2x ha voltunk együtt közösen vásárolgatni,csavarogni.

Pedig nekem nagyon hiányzik ez,mert szeretem nagyon.

2015. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy betelt a pohár, mert elege lett, hogy mindenki csicskáztatja.
2015. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik exem változott meg. Emberszerető-tisztelő ember volt. Imádtunk bulizni, mindig is egy életvidám ember volt. Azt hittem ő lesz az igazi. A változás ott kezdődött el nála, hogy kapott egy elég magas pozíciót egy multinál. Már rá se lehet ismerni. Rideg lett, ha kell eltapos bárkit, hogy feljebb jusson. :) Így tett velem is... a barátnőjével. :)
2015. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!