Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan feledjem a kinos...

Hogyan feledjem a kinos pillanatokat?

Figyelt kérdés

En egy olyan ember vagyok,hogy minden szar rosszul esik.

Es ebbol mar elegem van.

Hogy ha pl. fele mondok valamit,akkor mar egesz este azon jar a fejem.

Szoval minden ilyen szarsag.

Kerlek szepen titeket segitsetek..

Elore is koszonom


2015. aug. 4. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Pia?
2015. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elírtad a kérdést, nem "fele mondok valamit", hanem "félremondok valamit", r betű kimaradt, gáz vagy!
2015. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy.

De normalis valaszokat kerek.

Felre*

Bocsi

2015. aug. 4. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

nevesd ki :D

tessék itt egy pár pl. kínos pillanataimból ha rágondolok nevetek:

az 1. randin a pasi ölébe öntöttem egy zacskó popcornt véletlenül

tesi órán futás helyett elkezdtem szökdécselni

egy tacskó miatt felugrottam a kerítésre a fő utcán

fent ragadtam egy kerítésen

végig mentem a fő úton egy játék babakocsit tologatva kisgyerek nélkül

stb...

szóval mindenkinek vannak kínos pillanatai de nevetni kell rajtuk mert semmi sem lesz soha tökéletes :)

2015. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vegre egy normalis valasziro:)

Koszonom szepen.

Sokat segitettel:)

2015. aug. 4. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nezzuk csak, milyen hulyesegeket csinaltam.:)

Beszalltam terhesen egy tok idegen ficko kocsijaba, mert a szine olyan volt mint a mi autonk, es a ferjemet vartam...fura kepet vagott a pasi 😃


Egy ismerosom megkert, h vigyem vissza a bevasarlo kocsit, nem vettem eszre, es vmi tokdraga ermet elcsereltem ket otvenesre, mikor ez kiderul, mar sehol sem voltak azok, akikkel csereltem.


Egy plazaban egy tokidegennek meseltem tokhulyesegeket, perceken at, nem vettem eszre, h a baratnom lemaradt.


Egyszer a Tescoban nem figyeltem, es bepakoltam egy csomo tampont, tisztasagi betet, sampont egy vadidegen pasi kosaraba. Mellette volt az en kocsim, eszrevettem, h csere tortent, a pasi annyit erzekelt, h kifele pakolom a kosarat 😃.


Lealltam a kocsival egy plaza egyik emeleten, megjegyeztem a szamat, I20. Hazafele az I20-nal ures hely volt. Hivtam a rendoroket panikolva, h elloptak a kocsit, a biztonsagi or vilagositott fel, h minden szinten van I20, erdemes lenne megneznem a tobbi szintet is...Meglett a kocsi, egy szinttel lejjebb. 😃


Meg a suliban tortent, tok tipikus eset, hangosan szidtam egyik tanart, kigunyoltam a szavajarasat, persze, h ott allt mogottem...😃


Pont ittam, elso randi volt egy sraccal, mondott valami vicceset, es az orromon jott ki a kola. (Nem volt tobb randink 😃).


Siettem a buszhoz, magassarkuban, lattam, h mindjart beall, egy komplett buszmegallonyi ember, es egy felig tomott busz rohogott ki, mikor kibicsaklott a labam, nem elestem, hanem hulyen kalimpalva probaltam az egyensulyom, es a meltosagom visszaszerezni. 😃


Szinten suli, foiskola, megrezdult a telefonom a zsebemben, es felsikitottam a total csendben, ugyanis zh-t irtunk. Pluszban a tanar is beszolt, h ennyire azert nem nehez a zh, mindenki rohogott...😃

2015. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!