Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap este történelmi pillana...

Tegnap este történelmi pillanatokat éltünk át?

Figyelt kérdés

Tegnap este-mint gondolom sokan jómagam is néztem a televízióban az élő ceremóniát(bevonulás...ünnepélyes aláírások...kézfogás-mosoly-stb...beszédek...újságírói kérdésekre adott válaszok...kivonulás)és KÖZBEN sok mindenre gondoltam...


Először is arra hogy bár a kenyerem javát már megettem de nem láttam még ilyen"műsort"a magyar televízióban. Minek kellett bemutatni egy különben rendszeres államfői találkozót ami az államfők között amúgyis gyakori? Aztán eszembe jutott Hitler és Horthy találkozója még 38-ban amiről még akkor nem is tudta a nép hogy micsoda jelentősége van(negatív értelemben...). Aztán Vlagyimir Vlagyimirovics nyilatkozata és válaszai a kérdésekre...!


Apám...


Ez az ember egy vérbeli KGB-s ma is! Lehet itt más néven nevezni a gyereket meg bármi de ez az ember(Putyin)egy minden hájjal megkent dörzsölt pasas! Nagyon érti a csíziót és tudja hogy melyik felén vajas a kenyér! Hogy megválaszolt minden kérdésre úgy hogy válaszolt is meg nem is! És hogy kavarta a válaszokban a lényeget...dörzsölt pasas.


Orbán?


Ő egy senki.


Ő olyan volt tegnap mint Magyarország.


Egy olcsó k* aki élni akar és a két gazdag str*i közül a keletihez dörgölőzik. Az meg majd jól"megke*éli, kihasználja"aztán vagy kidobja vagy nem.


MINDENESETRE AZT SENKI NE GONDOLJA HOGY MAGYARORSZÁG JÓL JÁRT.


De egy olcsó k*nak nincs választása sok...-le kell feküdni.


Az azért tetszett hogy napközben Putyin végigjárta a"temetőket"jelezvén hogy a Szovjetunió eszméje él és virul.


Orbán aki nem kommunista még ezt is lenyelte és versenyt hajnlongott az ismeretlen katona sírja előtt.


Orbán ha kell megcsókolja a Lenin posztert is.


Az is jó volt hogy Orbán beszélt a tűzszünetről miközben már meg is sértették...


Putyin ezt is megválaszolta! Okosabb mint Orbán. Olyan a különbség köztük mint a két diplomás mérnök és a közmunkára sem jó masszív alkoholista között.


Hogy ő már Minszkben tudta hogy lesz tűzharc hiszen a bekerített ukránokat kiakarják szabadítani. Tehát még rájuk is kente a tüzszünet megsértését.


Okos ember!


Dörzsölt vagány.


Az oroszoknak nem kell félniük ha a többi vezér is ilyen. Persze ez nem újdonság. Az oroszok"termelik"a géniuszokat.


Lenin...Trockij...Sztálin...stb.


Mi meg?


Nekünk van egy k*nk aki lefekszik az orosz medvével.


Egyszóval tegnap este történelmi"műsort"láttunk aztán hogy mit hoz a jövő...?


Az USA már szállítja a fegyvereket az ukránoknak.


2015. febr. 18. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja és a"legfontosabb"!


Vlagyimir Vlagyimirovics meghívta Orbánt a Győzelem napi ünnepségre május 9.-én.


Aki nem tudná...


Olyankor a Vörös Téren FELTÁMAD a Szovjetunió.


Veteránok...zászlóerdők...stb.


És az antikommunista Orbán ott fog integetni mint kommunista!


Yeahhh!

2015. febr. 18. 11:21
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez a legutóbbi 2014-es Győzelmi napi parádé.


https://www.youtube.com/watch?v=J0R2mpnHQRY


Fent van az összes korábbi is de akit érdekel keresse meg maga(15 mp).


Az elején is az az erődemonstráció...!


Egy olyan semmi kis országnak mint Magyarország dörgölőznie kell csak kérdés hogy ide(oroszok)vagy oda(USA).

2015. febr. 18. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fiumei úti temetőben van egy obeliszk, ami azoknak a hősi oroszoknak állít emléket, akik az '56os ellenforradalmat leverték. Szép, tiszta, fényes. Ezek után miről beszélünk? Mert persze, Oroszország nagyhatalom, de azt nekem ne mondja senki, hogyha ez a szemétben végezné, csak emiatt nem adnának el nekünk több gázt.
2015. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit kezdeni az elemzéseddel. Általában az összehasonlítgatása két embernek nem túl mély dolog. Meg azután a két ország mérete és történelme ehhez a hasonlítgatáshoz nem is ad alapot.
2015. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit néztél tegnap este, én a Párizs-Chelsea meccset. 1-1 lett. Amúgy milyen ceremónia volt?
2015. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kulcsos7 ***** válasza:

A győzelmi parádé az győzelmi parádé nem a szovjetúnió feléledése. és jogos mert megnyerték a háborút.

De mi elvesztettük!!! mit üneplünk???

2015. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hogy mi mit ünneplünk 1919 óta?? Vörösmarty válaszol:


S a sírt, hol nemzet sűlyed el,

Népek veszik körűl,

S az ember millióinak

Szemében gyászköny űl.

2015. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát a jövő azt hozza, hogy ezek után megint várhatjuk az irtózatos koppot, ahogy jó magyar szokás szerint vezetőink megint két hátsót próbálnak nyalni, és megint két szék között a pad, na nem, a föld alá esünk...


Emberek, váltsunk útlevelet, amíg lehet.

2015. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sir Butcher... ami elől menekülsz: szembejön veled.
2015. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miből veszed, hogy Orbán nem kommunista ill. antikommunista?? Volt Ő KISZ titkár, meg párttitkár apukától is volt mit eltanulnia. Pont azt a "kommunizálást" csinálja, mint Rákosi pajtás annak idején, szép lassú visszaállamosítás, majd lehetnek vezérigazgatók a mostani "elvtársak" elkommunizálta a magánnyugdíjakat és már megindult a valamikori Rajk-perhez, Kádár-lecsukáshoz hasonló folyamat, amikor a párttárs vetélytársakat kell eltenni láb alól. Lesz itt még '56 másodszorra is.
2015. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!