Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy csaj rendszeresen sminkeli magát?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ellenzem!

Szerintem egy nő smink nélkül is szép, ha meg nem szép, akkor a smink sem teszi szebbé!

Ráadásul méregről van szó, aminek majd csak évtizedek múlva fog érződni a hatása, de akkor már hiába sírnak majd a nők milliárdjai, hogy de kár volt fiatalkorában magára kenni...

Na meg jelen korban "lenyalni" is pocsék íze van :|

30/F

2015. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
attól függ, hogy mi és mennyi az a mindennapos smink...
2015. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
85%
Attól függ, hány éves. És attól is függ, hogy mennyire erősen sminkeli magát. Ha 13-14 éves, és rendszeresen és erősen sminkeli magát, az durva; ez felhívás "keringőre", és még maga sem tudja, hogy ez mit jelent.
2015. aug. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a véleményem hogy nem kellene és sok esetben visszataszító.
2015. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb a termeszetes arc, de egy kis alap smink szerintem még belefér.. Azoktol viszont hanyingerem van akiken 20kilo smink van..
2015. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem olyan nagyon nem zavar

Bár ha valami ilyesmire* sikerült akkor kölcsönadom a csákányom mert mással nem lehet lefejteni

[link]

2015. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, h 10 év múlva nagyon ráncos és csúnya lesz az arcbőre!!!!!!
2015. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 éves koromban egy 18 éves, rendkívül szép lánnyal jártam, Tényleg, minden helyi szépségversenyt magasan nyert. De egyszerűen nem tudott meglenni 5 centi vakolat nélkül. Ennek 40 éve. Azóta közel 50 kapcsolatom volt, de soha többé olyan, aki sminkel. Jó, néha egy kis szemhéjfestés, vagy ilyesmi elmegy, de ne legyen rendszeres.
2015. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!