Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék találni ilyen...

Hol tudnék találni ilyen örökbefogadó családokat akikhez kilehet menni xy időre Amerikába?

Figyelt kérdés
még nem vagyok 16 és azon gondolkoztam hogy ha találok egy családot kimennék de nem tudom pontosan hogy működik ez a dolog,és hol kell keresni,tudnátok ebben segíteni?

2015. aug. 5. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert ez nem így működik. Teljesen életképtelen az ötleted.
2015. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is érdekelne engem hogy mit jelent az hogy "örökbefogadó család"? Oda mész és majd neked szállást meg élelmet adnak ingyen? ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2015. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó vicc :D
2015. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cserediákként kimehetsz, de nem tudom, hány éves kortól lehet valaki cserediák. Valami cserediákprogramokat szervező "cégnél" (nem tudom, hogy kellene ezt írni) kellene érdeklődnöd, pl. az AFS-nél.

Ha jól tudom, akkor nem te, hanem ők döntik el, hova mehetsz, de megmondhatod, hova mennél a legszívesebben, és megpróbálnak helyet találni abban az országban.

2015. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Diákcsere programkor meg neked is vendégül kell majd látni a család gyerekét, akikhez vendégségbe mész.
2015. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Olyan van, hogy kimehetsz bébiszitterkedni egy családhoz. Az működik és jó fizetést is kapsz, csak a cég aki intézi neked a munkát levon belőle. Vagy lehet előtte kell fizetned.
2015. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@14:29


Ja, csak nem gyerekeknek.

Mellesleg csomó az átverés.

2015. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ott kezdődik az egész, hogy csak útlevéllel utazhatsz Amerikába, s 16 évesen csak mindkét szülő írásos beleegyezésével hagyhatod el az országot. Aztán Amerikába 90 napon belüli tartózkodáshoz ESTA igénylés kell, 90 napon túl Vízum szükséges, amit vagy megkapsz vagy nem... Tehát ha lenneis, akik valamilyen csoda folytán 16 éve örökbe fogadnának, akkor sem menne olyan hipp-hopp az egész...hogy a repülőjegy áráról ne is beszéljünk...

Aztán, ha nincs szerencséd, akkor "örökbefogad" egy család, kiutazol és ott szerencsétlen esetben befognak munkára, dolgoztatnak napi 14 órákat,stb.

Szóval nem kolbászból van a kerítés :-)

2015. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!