Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják itt olyan gyakran,...

Miért írják itt olyan gyakran, hogy a kismellű lányokat/nőket szereteik a férfiak/fiúk? Szerintem ez nem igaz! Kismellű lányként tökéletesen tudom, hogy a nagymellűek sokkal inkább előnyt élveznek náluk.

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam azt is, hogy fontosabb, hogy "formás legyen". Nos, nekem kicsi, és kicsit olyan "csúcsos", és nem hinném, hogy formás. De akkor is, miért kell itt a mi önbizalmunkat növelni, mikor nagyon jól tudjuk, hogy ezek csak szép szavak. Na, most nyugodtan lehet vitázni, kíváncsi vagyok mindenki véleményére!

2015. aug. 6. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/290 anonim ***** válasza:
98%

nekem nem a mell méret számít, am is fenék párti vagyok ha testi dologról van szó :)


de nem mindenki egyforma...pl barátnőmnek kis melle van, szerintem szép és jó vele játszani...egyik ismerősöm meg csak nagy mellű lányokra bukik és ismerek olyat aki szerint az már "tőgy" és neki CSAK a kismellű csajok jönnek be...


szóval van akinek ez, van akinek az tetszik, van akinek meg mind1 :)


Én pl ismerek egy nagyon kedves meleg szívű lányt akinek nagy melle van, amit én észre sem vettem addig amíg nem hívta fel rá a figyelmem :D


Amikor megláttam a barátnőmet nem a mellét néztem és nem is ez volt a döntő...


22F

2015. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/290 anonim ***** válasza:
31%

Anyám... nincs agyad kislány? :D

Azért írják ezt az itteni pasik, mert mindegy nekik, hogy egy lány, hogyan néz ki csak nőt akarnak..

Mivel itt azok csajoznak akiknek az életben nem megy.. különböző testi-belső okok miatt.

A való életben azok a pasik akik jobban néznek ki szeretnek válogatni, és nem gy-k írogatnak, a lányoknak, hogy igen a kismell a király stb.

Persze tényleg van olyan akiknek az tetszik, de kevesebben vannak mint akiknek a nagy.

2015. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/290 A kérdező kommentje:

De, van agyam...pont ezért tettem fel a kérdést.:)

Én már gondolkodtam azon is, hogy idővel - ha lesz olyan anyagi hátterem - talán megcsináltatom a melleimet, persze, a jó ízlés határain belül.:)

Köszönöm a válaszokat! :))

2015. aug. 6. 13:53
 4/290 E1D1E ***** válasza:
73%

"Az, hogy hogy néz ki valaki, édesmindegy, alényeg csupán a lélek!"


Persze, hogy előnyt élveznek a nagyobb mellü lányok mint a kissebbmellüek a fiuknál. Ez genetikailag kódolt ösztönös dolog. 2 oka is van amit tudományossan bebizonyítottak

1. A nagy mellek sokkal több táplálékkal szolgálhatnak a leendő utódok számára.

2. A férfi agy a nagy mellekről sok esetben egy szép kerek fenékre asszociál ami megint csak a szaporodás miatt van.


Az átlag ezzel nincs tisztában. De aki ezt tudja az megnézi a husossabb lányokat és megbecsüli azt aki mellette van!

2015. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/290 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy ki miért írja, én azt tudom, hogy nekem tényleg bejön, ha nem lóg össze-vissza. Ugyanez a véleményem a nagy mellekről is. Ha akarod, elhiszed, nekem tök mindegy.
2015. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/290 anonim ***** válasza:
97%

A kismell egyaltalan nem kizarook. Baratnomnek is kicsi a melle, bar mostansag megnott a fogamzasgatlotol. Es bevallom, hogy sokkal jobban szeretem igy a melleit, sokszor le is csekkolom :D Szoval igen, szamomra elony ha egy lanynak nagyobb mellei vannak, de egyaltalan nem hatrany ha kisebbek.

Es igen, itt legtobben azert irkalnak szep szavakat mert eddig csak az anyukajuk mellett fogtak meg.

2015. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/290 anonim ***** válasza:
91%
Előttem tökéletesen leírták. Ne az itteni válaszokból indulj ki. Kevés az őszinte. Én nem tagadom, csakis a nagymellű lányok tetszenek, persze elsősorban, ami nem szilikon.
2015. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/290 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi! :)
2015. aug. 6. 14:26
 9/290 anonim ***** válasza:
91%
Kis mellű lány vagyok,és szerintem is átlagban a nagy mellekért vannak oda,vagy legalábbis nagyobbért,mint amekkora nekem van...sosem tudom megérteni,mikor sokszor írják,hogy kis mellűekért vannak oda...mindig hazugságnak érzem,mert belegondolok,hogy mi lenne ha férfi lennék..
2015. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/290 A kérdező kommentje:

Annyira ugyanúgy érzek mint te, kedves utolsó.:)

Nekem is mindig az van az eszemben, hogyha férfi lennék, nekem is a nagymellek tetszenének...

Hiszen lányként is el tudom dönteni, hogy mennyivel szebb látvány az enyémeknél.

2015. aug. 6. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!