Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti újraélnétek a gyerekkorotok...

Ti újraélnétek a gyerekkorotokat, hogy helyrehozzátok a hibáitokat, és felnőttként sikeresek legyetek?

Figyelt kérdés
Ha adódna egy olyan lehetőségeket hogy mondjuk újra 14 évesek lennétek, de a mostani eszetekkel gondolkoznátok, bevállalnátok hogy újra végigcsináljátok az éveket? Tudnátok újra úgy viselkedni, hogy senki előtt ne bukjatok le, hogy belül felnőttek vagytok? Mindezt azért, hogy mire újra eléritek a felnőttkort, egy kijavított életetek lenne, amilyet mindig is akartatok.
2015. aug. 6. 17:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Belevágnék mert sok dolog ami most nem megy, azért nem megy mert elszalasztottam dolgokat és rettentően féltem és semmi önbizalmam nem volt. Tehetségem van a területemhez de már szinte lemondtam a céljaimról és így semmit nem érnek a képességeim. Visszamennék és bármilyen nehéz lenne, bátrabb lennék és jobban szeretném magam, azt az időt amit azzal töltöttem hogy sírtam hogy nem vagyok és leszek elég jó, arra használnám hogy fejlesszem magam, mert most már látom hogy a gyakorlás és a kitartás, és önmagam felvállalása lenne az ami igazán előbbre vitt volna. Ja, és a tizenéves önmagamat odaállítanám a tanári kar elé és kikönyörögném hogy átmehessek angolra a német helyett... a mai napig nincs nyelvvizsgám mert hagytam hogy azt erőltessék ami kevésbé érdekel, kevésbé megy, és a tanár sem volt jó. Most meg vészesen közeleg a diploma éve és azóta is a tini önmagamra haragszom, aki nem volt képes egy ilyen fontos dologért kiállni és tenni érte, hogy azt a nyelvet tanulhassa amit mindig is szeretett volna. Persze magamtól tanulgatok, de a beszéd nagy hiányosságom és így nem az igazi. Ha mást nem is, ezt mindenképp megpróbálnám helyrehozni... De mivel ez nem lehetséges inkább versenyt futok az idővel.
2015. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!