Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ember annyira...

Hogy lehet egy ember annyira tetü hogy egy gyerekeit egyedül nevelő nőt anyagilag átver?

Figyelt kérdés

szerelő.

az elv fáj.


2015. aug. 7. 00:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

És az ilyen utódokat csinál...elgondolkodtató milyen értékrendeket ad át fiának...

Nem a műkörmeit féltő szőke nőci vagyok, eddig inkább a segítő szándékot tapasztaltam sőt! Tulképp az tartott életben mikor magamra maradtam pl. Csavar vásárlás ágyhoz: barkácsboltba vittem a bútor elemeit hogy tutira menjek és a tulajdonos maga legalább negyed órát szöszölt ismeretlenül , ment ki a kocsihoz próbálni , mérni hogy tuti jó legyen miközben tisztában volt vele hogy filléreket (konkrétan 200ft) fogok otthagyni...

2015. aug. 7. 11:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Én simán venném a panaszkönyvet, szólnék a főnökének és a fogyasztóvédelemnek.


És/vagy a munkahelyem nevére iratnám a számlát, ugyanis ha kell a munkához az autó, akkor ők kötelesek fizetni.

Aztán majd ők megvívnak a szerelővel.

2015. aug. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"bő fél éve csinálta meg ami szó szerint leégett... "

Garancia elvileg 2 év van rá, nem?

2015. aug. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Akkor se volt számla...

apjával csinálják a műhelyt. AVidékenAzt gondoltam megérdemlik a bizalmam a közös ismerősk által. Drága móka volt...

2015. aug. 8. 12:48
 15/16 anonim ***** válasza:
A közös ismerősöknek elmondhatnád a sztorit, nem tud valamelyik segíteni, beszélni a fejével? Vagy az apja például, ha te beszélnél vele? Én azért nem hagynám ezt annyiban. Itt nem is annyira az egyedülálló nő a lényeg, hanem az, hogy rajtad keresztül a gyerekeket károsította meg. Bárkinek az átverése szemét dolog, de gyereké, öregé, betegé különösen.
2015. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

A közös ismerősök mélyen sajnálnak azt annyi. Állítólag apuka ugyanilyen...

Az ő gyerekének biztos nagyobb szüksége volt rá :D :D

Ha másra nem... arra hogy apuka lecserélhesse az 1000 éves swiftet... olyanra mint az én tinédzser korú lagunám... de megnyugtat a tudat hogy ezzel a hozzáállással nem fogja... a véletlen úgy hozta hogy vki pont szerelőt keresett én meg sikeresen lebeszèltem ezekről ;) ha már vidék...nnyaljon vissza a fagyi... többet bukik néhány oda nem menő ügyféllel mint amit rajtam nyert...

2015. aug. 8. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!