Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan lenni mint...

Technokol Rapid kérdése:

Szeretnék olyan lenni mint Puzsér Róbert. Tippek, tanácsok, hogy milyen vonalon tudnék elindulni "Puzsérrá" válás rögös útján?

Figyelt kérdés

#Róbert #Puzsér Róbert #Égitest világra jövetel
2015. aug. 11. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Novesszt körszakállat, hozz meg, fesd be feketére a hajad, legyen akkora pofad mint neki, legyel egy eerzeketlen tuskó.

Ennyi.

2015. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne röhögj sírva az olyan gyökereken, mint az egyes válaszoló, hanem próbálj meg hatni rájuk, hogy legyen esélyük értelmes emberré válni.
2015. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es miért vagyok én gyökér? Mert meg van a véleményem Puzsérról?

Akkor ezzel azé erővel te is az vagy, mert van véleményed.

Gratulálok barom!

2015. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.


Ismered Puzsér Róbert munkáit, a rádióműsorait - de ennek ellenére csak annyit sikerült - tévesen - leszűrnöd, hogy érzéketlen tuskó. Ebben az esetben azért vagy gyökér, mert nem sikerült felfogni semmilyen érvelését.


Nem ismered Pusér munkáit, csak a csillagszületikben a zsűrizését. Azért érzéketlen tuskóztad le, mert csak egy pontot kapott tőle valamelyik kedvenc félnótásod, akinek nem tehetsége van, hanem megható háttértörténete, vagy csak simán cukika. Ez nagyon infantilis sértődöttség szülte vélemény részedről, vagyis gyökérség.


Én inkább a másodikra tippelek, mert tovább gyerekes vonás az "akimonnyamásra"-féle válaszreakciód.:D

2015. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Utálok Puzsért, Csillagszületiket pedig soha életemben nem néztem.

Ismerem Puzsért, és rühellem. Ennyi ba.szd meg.

2015. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé ismerem a munkásságát, a CSISZ óta követem. Eljártam előadásaira, végighallgattam szinte minden anyagát, ami fenn van a neten. Olvastam cikkeit, könyveit. Személyesen is találkoztam vele többször is.


Alapvetően vannak jó meglátásai, de nagyon-nagyon erős szűrő kell hozzá, hogy ne dőlj be minden marhaságának. Rengeteg sajnos a téveszméje és rengeteg dolgot pontatlanul tud. A magánélete meg sosem volt rendben, szinte minden könnyűdrogot kipróbált már, gyógyszereket szed és nem él harmóniában önmagával. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ne akarj annyira hasonlítani rá :) Van pár jó gondolata, azokat elfogadhatod, de ne akarj olyan habitusú ember lenni, mint ő.

2015. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért akarsz Puzsér lenni? Egy olyan ember, aki állandóan csak a hibát keresi mindenben, mindenhol és nem tud még beszélni sem csak harsogni és ordítani. Valahol hallottam, hogy elvileg ő tanár lenne, csak kirúgták és tanítani sem engedik többé. Egy lúzer ez az ember, ettől függetlenül sok mindenben igaza van. Ha ilyen ember akarsz lenni a végén úgyis a pszichiátrián találod magad, a sok konfliktust az ember egy idő után nem tudja kezelni, hülyeség h mindent kibír az ember.
2015. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!