Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Köszönet nyilvánításban való...

Köszönet nyilvánításban való tanácsok?

Figyelt kérdés

Békés nyugodt szép estét kívánok minden kedves olvasónak!


Legyetek szívesek segítsetek, hozzátok fordulnék mert nem tudok máshoz, s nekem nincs a következőhöz elég lelki erőm. Elhunyt a gyermekem.

Szeretnék pár sorban, 5-6 mondatban köszönetet nyílvánítani facebookon az ismerősöknek, barátoknak, családnak, mindenkinek, a részvételért, az együttérzésért, mindenért amit ilyenkor szokás. Tudnátok segíteni ebben, hogy írtok pár mondatban ilyet ami részemről a szívemből szólna, s nem csak 1 sablon szöveg? :(

Mert ha gyászolok is, én hálás és őszinte szívvel köszönöm ezt nekik és tőletek is a segítséget. Köszönöm igazán :'(


2015. júl. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

reszvetem!

konkretan nem tudom, mit irnek a helyedben, de talan nem kell 5-6 mondat. kb annyi eleg, hogy " ezuton szeretnem mindenkinek megkoszonni a lelki segitseget, aki ezen nehez idokben mellettem allt"

2015. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részvétem, ez borzasztó :(

De szerintem nem baj, ha sablonszöveg lesz, mert akkor is az Öné! Ha én elveszítek valaki, mindig írok hozzá egy nagyon hosszú búcsúbeszédet, aztán évek múltán rájövök, hogy nagyon sablonos lett az adott írás. De hiába az, én komolyan gondoltam.

Ezt a módszert ajánlom amúgy is, segít feldolgozni az eseményeket.

2015. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!