Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi vicces volt a Zsanettes...

Mi vicces volt a Zsanettes szökőkutas cuccban? O. O

Figyelt kérdés

#Unfield #szirmai gergo #esthy smink
2015. aug. 11. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
hu-húszért laknak ott, veszek neked 70-es kártyát,mert egyszer úgyis meg fog történni az aminek meg kell történnie...(szerintem ezek a legjobb részek)
2015. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szinte semmi.


Szerintem egy elégé komoly videó volt.


A pali az érzéseiről számolt be.


UI: Most már biztos ,hogy Zsanett nem Mo.-n él. :D

2015. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat kicsit vicces volt az esetlen probalkozasa meg a szohasznalata, kifejezese :D

De mondjuk szerintem tok fa szagyerek hogy igy merte vallalni orszag-vilag elott a szerelmet. Meg ha nem is tudta h celeb lesz.

2015. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak a beszéde volt egy kicsit vicces, mert kábé a mónikánál szoktak ilyeneket kinyögni magukból... De amúgy semmi más, nagyjából annyira vicces, mint az a bözsinéni... Csak ennek volt értelme is, mivel a pali "bevallotta" a szerelmét.
2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" tok fa szagyerek hogy igy merte vallalni orszag-vilag elott a szerelmet"


A fickó szellemileg sérült, a csaj meg egyszer szánalomból meg hogy lerázza megengedte hogy megadja neki a pali a számát. Ezen bátorodott fel.

2015. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hat pl. nem mondom mennyié laknak ottsn. Amugy 20-é laknak ottan...vagy tudják hogy nekem nem csak arra kellesz aminek majd azé meg köll történnie előbb utóbb , mert hát nagyin teccesz Zsanet...

De persze ezek melett nagyon aranyos video is volt mert volt batorsaga bevallani orszag vilsg elitt mit erez iranta. Cukii😍

2015. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 M3nt4egy válasza:
szerintem vicces volt...jaa NEM ..tök cuki volt
2015. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem semmi. Inkább fárasztóak ezek a bénaságok, amiken sok hasonlóan béna ember röhög. Már bocs...
2015. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!