Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok az egyetlen szerencs...

Én vagyok az egyetlen szerencsétlen, akivel sosem történik semmi véletlen jó?

Figyelt kérdés
De ezt most komolyan kérdezem. SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM TÖRTÉNIK SEMMI váratlan jó. Akkora egy rakás szerencsétlenség vagyok, hogy rosszabbat nem is kívánhatna az ember. Valaki talál egy 500-ast az utcán, valakinek feldobják a napját egy szívességgel, valaki megtalálja a jövendőbeli párját, valaki kap egy bókot, valaki nyer tippmixen, valaki kap meglepetést. Vesszek meg, ha emlékszem, hogy utoljára mikor történt velem meglepetésszerűen jó dolog. Rossz az van, abból nincs hiány, miért is lenne. A világon be van skatulyázva pár ember akit csak balszerencse érhet? Ha ez így van, akkor fixen benne vagyok a csoportban. Hiába úgy vagyok vele, hogy azt adom, amit kapni szeretnék, sosem úgy van. Este 4-kor ilyenen húzom fel magam. Még jó, hogy nem csak a meleg miatt nem tudok aludni.
2015. aug. 13. 03:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
na akkor írd le a címed privibe , majd váratlanul küldök egy milkacsokit. xd
2015. aug. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elsőn behaltam:D Privibe jöhet nekem is a cím:)
2015. aug. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 theazombiee válasza:
Írhatnál privátban.
2015. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Na jó az 500-as az tényleg véletlenszerű. De a többiért szeintem neked is kell tenned. Kialakítottál valakivel egy jo kapcsolatot, hogy mondjuk kapjál egy meglepetést, vagy elmentél megkeresni a jövendőbelit? Esetleg voltál fogadni, hogy nyerhes? Mert ha nem, akkor, hogy várod, hogy ezek mind megtörténjenek veled?

Sőt, szoktál járkálni az utcán, hogy találhas 500 ft-t?

Semmi sem fog csak úgy az ölembe

2015. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Öledbe hullani*
2015. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem csak te nem veszed észre a jó dolgokat...
2015. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Sajnos ez tényleg így van. Van akinek az ölébe hull minden, akinek nem kell keresni az igazit, mert konkrétan vele szembe jön az utcán (ismerek ilyet! sétált az utcán véletlenül elejtette a táskáját, odament egy srác segíteni /na ez a másik... mikor segít egy ember a másiknak? én szoktam, még sem kapom vissza, mondjuk nem is azért csinálom, hogy visszakapjam, de akkor is.../, szóval a sráccal utána beszélgettek, és most évek óta boldog párkapcsolatban élnek... WTF?? :D ) A suliban a vizsgákon tanulás nélkül átmennek, pusztán szerencsével, aki meg megtanul a 20 tételből 19-et, az egyiket csak alig tanulta meg, mert már nem volt sok ideje a vizsgák közepette... na találjátok ki, melyik tételt húzta :D


Tényleg vannak szerencsés és szerencsétlen emberek. Évek óta lottózok, semmit nem nyerek, egyik közeli ismerősöm csak úgy bement a lottózóba, hogy na, most én is adok fel, és milliókat nyert...


Én is segítek az embereken, sokszor őket helyezem magam elé, ilyen a személyiségem, ezt már mások is mondták és semmit nem kapok vissza belőle.


Ismerős a helyzet, amit leírtál. És lehet jönni a hülyeséggel, hogy a jó itt van körülöttünk, csak mi nem vesszük észre... én már azt is jó dolognak tartom, ha kisüt a nap, vagy esik az eső, ha a madárkák az ablakom alatt dalolnak, ha látom, hogy egy nénit átsegítenek az utcán... de velem akkor sem történik jó. Az élet szar. Van, akinek nem, az örüljön, hogy ilyen kiváltságos helyzetbe került.


Hiába próbálom vért izzadva összehozni magamnak a jólétet, ha nem vagyok szerencsés, ez lehetetlen.

2015. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor megtaláltad a jövendőbeli párodat is meglepetésszerűen itt vagyok xD
2015. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kösz a Milkacsokit, de azt nem szeretem, baromi édes, max a cherryset vagy karamelleset csámcsogom el. :)

Persze, hogy tettem ezekért a dolgokért. Nem soroltam volna fel őket, ha soha nem próbáltam volna egyiket sem.

Tippmixeltem majdnem egy évig, volt, hogy az utolsó 10.000 forintomat raktam fel, mert már elbuktam majdnem mindet, olyan meccseken, amin 1.2 vagy 1.5-ös szorzó volt.. Sosem raktam lehetetlent, mindig reális keretek között játszottam. Haverommal egyszer raktunk egyet, én 2000-el, ő 200-al. Melléhúzott 3(!!!!!) meccset és 200-ból 15.000-et nyert! Értitek? Na jó, most jutott eszembe egy ilyen melléhúzásos, amikor 1000-ből nyertem 5000-et, de hiába, mert úgyis mínuszban voltam. Lottót is raktam haverokkal, volt egyszer egy egyesem.

Az utolsó barátnőmnek mindent megadtam. Vettem neki még helyi bérletet is, hogy ne kelljen neki mászkálni a városon keresztül. Direkt azért rendeltem pizzát, ha feljön, akkor egyen egy jót anyámékkal együtt. 2x hívtam meg kínaizni, 2x fagyizni. 3x bulizni, abból én 2x vittem 5000 forintot, ő 2000-et, így majdnem én álltam az egész estéjét. MINDEN találkozás után kikísértem a vasúthoz vagy autóbuszállomáshoz, mindezt 3 hét kapcsolatban. Pedig nem vagyok gazdag, csak jól összespóroltam a pénzemet. Volt, hogy a BurgerKingből hoztam anyának és tesómnak csak úgy 1-1 menüt.

3(!) évig gyűjtöttem a mostani számítógépemre(200.000FT) és elmondjam, hogy hogyan volt az elején? Kékhalálozott minden egyes nap. Újraindult magától, elromlott a ventilátor a procihűtőbordán, csipogott a gép processzorhibát észlelve, volt, hogy emiatt 1 órát takarítottam és szétszedtem, akár heti 2x, hogy megcsináljam, mert szervízben is ugyan azt csinálnák csak pénzért.

A telefonomra is gyűjtöttem(Xperia SP), most pedig olyan szinten lassú, kifagy,leáll, a kamerával videózni nem lehet egy frissítés miatt, mert lefagy.

Volt, hogy elkezdtem focizni, majd szezon végén kondizni is. A szezon közben 8 gólt rúgtam 17 évesen a felnőtt csapatban CSEREKÉNT. 2x rúgtam mesterhármast és mind a 2x a kispadon kezdtem a következő meccset. Értitek? Megnyertem a meccseket, de nem kerültem be a kezdőbe. Lényegi válasz nem jött rá, hogy miért, soha. Szezon végén elkezdtem kondizni, majd utolsó meccsen felrúgtak és megzúzódott a vállam, így 1 hónap után 1 hónap pihenőt kaptam, hogy véletlen se tudjam csinálni a kondizást, aztán ez a zúzódás a mai napig kihat rám, mert a bal vállam nagyon gyenge.

Érettségin minden tantárgyból megtanultam szinte minden tételt, 2-3-at nem tantárgyanként. Gondolhatjátok, hogy melyikeket húztam ki. :)

Soroljam még? Szoktam adni a kéregetőknek aprót és van, hogy magamtól odamegyek és adok, nem egyszer kaptam már vissza, hogy: "Van még?"

Dióhéjban ennyi.

Ez a kérdéseket azt hiszem megválaszolta.

2015. aug. 13. 12:55
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja, a barátnős témához még annyit, hogy ő mit adott nekem? Soha nem kértem tőle vissza semmit, de még azt a csipás bérletet sem köszönte meg, már szinte alap dolognak vette, mert többször is fizettem a jegyét. Egyszer nem hallottam tőle, hogy köszönöm, pedig nem is vártam volna többet. Mondta párszor, hogy szeretlek, mégsem úgy viselkedett, soha.
2015. aug. 13. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!