Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton telibe rúgom a macskám...

Folyton telibe rúgom a macskám. Ez nem baj?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy nem zavarja, Lépek kettőt, és nem értem miért, de átakar rohanni a lábam előtt? Vagy mi? De folyton megrúgom, majd arrébb megy, majd megint lépek 1-et és hirtelen a lábam elé kerűl.

Mazoista a macska?



2012. jún. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Folyton megrugod?

Szegény inkább már a halálra vágyik..

Vagy esetleg egy kis törődésre...

2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
17%

Ez már ténleg hihetetlen! Foglalkozz a macskával, azért van mindig körülötted, mert szeretné, hogy simogasd, hogy játsz vele. Te inkább "teliberúgod". Okozol neki egy belsővérzést, és akkor elpusztul!

Az ilyennek nem való macska

2012. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit félreértettétek a kérdést :) A kérdező nyilván nem kergeti szerencsétlen állatot a lakásban és rugdalja szobáról szobára :D az a helyzet, hogy néha az enyém is ott sompolyog, tekergőzik a lábam körül, és ha nem veszem észre, akkor bizony "beleakad" a lábam. Nem rúgom meg erősen, de ahogyan lépek előre, beleakadok és előre tolom. Napi egyszer-kétszer simán megesik :) Kedves Kérdező, szerintem ez nem gond, illetve megakadályozni sem nagyon tudod, tisztában vagyok vele, hogy nem tud az ember 24 órában maga elé nézni :) Az idő nagyobb részében próbálj magad elé figyelni, ha alád mászik, vedd az öledbe - én legalábbis ezt szoktam csinálni, a picúrom meg élvezi a "macskataxit"
2012. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3-asnál a pont!

mikor látod, hogy jön, kapd fel a kezedbe :)

nem mazohista, csak unatkozik

2012. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért megy a lábad elé, hogy megrúgd, hanem, hogy foglalkozz vele. Figyelj oda rá jobban!
2012. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj oda jobban.... nekem is folyamatosan ott van a lábam előtt de még sosem rúgtam bele.... ha hátra lépek mindig hátra nézek vagy ha az ajtón megyek ki mindig megálok 2 másodpercre mert tudom, hogy elöttem fog kiszaladni...
2012. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd meg, játsz vele! Van, hogy megyek és valami átsuhan a lábam között. Olyankor megállok és majdnem elesek, a macsek meg rohan tovább. :) Szeretetre vágyik!
2012. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Márti81 válasza:
Ha dörgölőzik közben a lábszáradhoz az a ragaszkodás jele és megjelöl az illat anyagaival ( a nagyimnál voltak cicák, nyolcasokat írtak le a lábam alatt, azt hittem néha hasra esek :) )
2012. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!