Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj, ha valakivel a hobbijá...

Az baj, ha valakivel a hobbijáról próbálok néha beszélgetni, annak ellenére hogy én nem nagyon értek hozzá?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha tudom egy ismerősömről, hogy a futball a hobbija, szokott is futballozni gyakran, akkor kérdezgetek róla hogy milyen volt ha azt csinálta nemrég éppen. Vagy hogy sérült-e már meg, nem sérült-e meg mostanában. Meg eddigi élményekről.

Szóval ha így szóbahozom az adott témát, mert tudom, hogy ő szereti, annak ellenére hogy én nem értek hozzá.


2015. aug. 13. 09:17
 1/4 Bulibáró. válasza:
100%
Nem baj egyáltalán ha érdeklődsz a hobbija iránt:) viszont egy idő után idegesítő lehet ha mindig csak a hobbiról kérdezel. Beszéljetek másról is, meg mesélj te is magadról :D remélem segítettem.:)
2015. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszélj a hobbijáról. Csak ne tegyél fel értelmetlen , hülye kérdéseket. PL. "akkor David Beckham kapus volt?" Ha olyan irányba megy a beszélgetés ami kimondottan a fociról szól, akkor tedd hozzá viccesen, hogy "nem igazán értek hozzá, de érdekel mit csinálsz"
2015. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az emberek szeretnek a hobbijukról beszélni, és jól esik nekik, ha kérdezik őket róla. Főleg ha azt látják, hogy őszintén érdeklődsz.
2015. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki szívesen beszél a hobbijáról.
2015. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!