Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megváltoztatom a vezeték...

Siiel kérdése:

Ha megváltoztatom a vezeték nevemet, akkor az milyen kihatással van az életemre? Pl. ha anyám vezeték nevét venném fel.

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 13:50
 1/8 anonim válasza:
65%
Hát lássuk csak.... az ismerőseidnek hozzá kell szokniuk, hogy más a neved..... és ezt elmondanád, hogy mi köze van az ezotériához?
2015. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Főztem ma két tojást, de nem volt időm megenni, ezért beraktam a fagyasztóba.

Mikor meg akartam enni a főtt tojásokat, azt vettem észre, hogy a tojás ahogy elvesztette a főzés közben felvett hőmennyiséget, úgy visszaalakult nyers tojássá.

Gondoltam akkor most már eszem egy tükörtojást. Sajnos ez sem sikerült, mert a tojás közepéből tükör lett.

A fene sem érti.


A vezeték nevedről annyit, hogy nem mindegy, hogy mire változtattad és mire akarod használni.

2015. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Értem a kérdést. Nézd meg számmisztika szerint, hogy az új neved betűi mit tartalmaznak és dönts aszerint. Tudom sokan lepontoznak és hülyének néznek majd, de a mi ajtónkon a számtábla sokáig fejjel lefelé volt, így nem 6-os hanem 9-es lett. Eredetileg hivatalosan 6-os ajtónál lakunk. Nem volt semmi harmonikus. Sok év után visszaállítottuk az ajtószámot és elrendeződtek jobban a dolgok. Mivel nekünk egyébként 6-os a családi számunk is.
2015. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt a számmisztika szerint, másrészt Luise L. Hay egyik könyve (Éld az életet, vagy Az erő benned van) a névben levő betűk jelentése szerint célszerű megnézni. Persze akkor ezek alapján a jelenlegi nevedet is vizsgáld meg ezek alapján, és úgy hasonlítsd össze, hogy mit dobsz el magadtól, és mire számíthatsz, ha nevet változtatsz.
2015. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat. Elméleteket ismerek. Tulajdonképpen akkor tudnám mi a helyzet ha megtenném, persze kérdés az elkövetkezendő eseményeket miként tulajdonítanám ennek... mindenesetre valahogy mégis az az érzésem, hogy van jelentősége, és pont ez visszatart attól, hogy megtegyem :) Azt hiszem az életfeladataimmal vannak gondjaim, de mégsem akarom kikerülni őket.
2015. aug. 14. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan hatásai lesznek, amivel szembe kell nézned.


Az élet meg fogja válaszolni a kérésedet.

2015. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Új személyit, lakcímkártyát, útlevelet, bankkártyát, stb. kell csináltatnod. Jelentened kell az iskolában vagy a munkahelyeden is.
2015. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező, de felkeltette az érdeklődésemet az "életfeladataimmal vannak gondjaim" megjegyzésed. Ha gondolod erről írj valamit privátban, mert hátha kisülhet valami a dologból. Életfeladat elől elfutni sajnos nem lehet, de te választod mennyi idő alatt mit és hogy tanulsz meg. Egyébként ami fura, nekem a barátaim zöme és akikkel jól kijövök 1-es számúak, a barátom pedig 6-os (családi szám).
2015. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!