Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megváltoztatom a nevem...

Ha megváltoztatom a nevem megváltozik az életsorsom?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha nagy sándorra változtatom, akkor hódító leszek? Vagy tételezzük fel, hogy herkulesre változtatom, akkor olyan erős leszek mint herkules? Jelenleg J.Petriknek hívnak, amit sokszor félre értelmeznek az engem igazoló rendőrök folyton le Patrikoznak egy idő után már kellemetlen.
2015. ápr. 4. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a mátrix rendszer felülírja az adatnázisát, és új sorsot rendel a Te életedhez.
2015. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én lehetek még Jézus?
2015. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem te inkább Friderikusz Sándor vagy.
2015. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lucifer, nem lehetsz Jézus, mert az már foglalt valami keresztre feszített ipse kapta az anyjától, aki még mindig szűz asszem Máriának hívják a spinét xD én komolyan szeretnék nevet változtatni, mert mindenki másképp hív kezdem úgy érezni magam, mint egy szivárvány senki nem hív Petriknek, akkor mégis minek a fenének adták nekem ezt a nevet? Viszont, ha Herkules leszek, vagy mondjuk Hüvelyk Matyi, akkor minden meg fog gyökeresen változni.
2015. ápr. 5. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:

A José Armando nem jó Petrik? Az is J-vel kezdődik.:P

Egy ügynöknek csak jó, ha mindenki annak látja, aminek akarja. De még jobb, ha annak látják, aminek ő akarja.

2015. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Hüvelyk Mátyás jó választás. Esetleg Hát Izsák.
2015. ápr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy érdekesség: a zsidók számmisztikai alapon pl. tipikusan a sors megváltoztatása (a karma elkerülése stb.) változtatgatták/változtatgatják a neveiket. Ez egy régóta fennálló gyakorlat náluk. Hitük szerint az új név új személyiséget determinál. (Ők egyébként névmániások.)
2015. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... végett ...
2015. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!