Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Valentina...

Mit gondoltok a Valentina névről? Adnátok névként szívesen a lányotoknak?

Figyelt kérdés
szerintem kicsit romás név de nincs gondom vele

2015. aug. 16. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a 10 évvel ezelőtti dél-amerikai sorozat jut eszembe róla, az Édes dundi Valentina.

Egyébként nem tetszik ez a név, olyan rossz a hangzása vagy nem tudom... Rossz kimondani. Biztos, hogy nem adnék ilyen nevet egy gyereknek.

2015. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nem adnám, de ezt te érzed, neked kell tetszedjen :)
2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
2. vagyok. Nekem is valahogy spanyol telenovellák jutnak eszembe :)
2015. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, és olyan előkelős hangzása van. Régebben nem tetszett,hogy mintha fiúnévből képezték volna, talán abból is, de egyébként nem rossz név. Ja amúgy asszem, nem adnám, mert néztem az Édes dundi Valentina sorozatot, és egy kicsit husisabb lány jut róla az eszembe, de amúgy hangzásra, meg leírva szép. Topmodellt is el tudok képzelni hozzá végülis, karcsú- kecseset.
2015. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem adnám.
2015. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Szállitó c. filmből a vörös Valentina (válentínyá) jut eszembe :D
2015. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ha lányom lesz, nem ezt fogom adni neki :)
2015. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy általános iskolás barátnőmet hívják így, aranyos, szép lány, a név is tetszik, de nem hiszem, hogy adnám gyerekemnek, esetleg novellám, vagy könyvem szereplőjének. :)
2015. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mióta ez a csemer leány teszi az agyat a youtubeon, megutáltam ezt a nevet mindig a primitív cigány nő jut róla eszembe.
2022. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csak egy lány4 válasza:
Annyira bírom ,hogy a romákkal hasonlítjátok folyton össze a Valentina nevet.:D Pedig inkább az olaszok használják többet, és igazából nincs is olyan,hogy szép név... Nekem ennyi erővel a Mónika és a Zsuzsa se tetszik,mert egy túlsúlyos nő jut eszembe róla!? Könyörgöm ez csak egy név, az ha az embert is megismered teljesen mást értelmet nyer...
2022. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!