Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek meg a lányotoknak, hogy befesse a haját?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves lánynak engednétek? Esetleg színezőt?
2013. okt. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek azt festeni?
2013. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ki tudja fizetni a saját zsebpénzéből a fodrász általi hajfestést (házi hajfestés kizárva!) és a festett haj ápolását, lenövéseket rendszeresen festeti, stb., akkor az ő dolga. De hogy én egy fillért re adnék rá, az biztos! Ha szeretne bulizni, plázázni, pizzázni, nasizni, moziba menni, stb., akkor hajfestésre nemigen marad szerintem. És ha egyszer befestette, azt rendszeresen ápolni kell ám, én ezt se finanszíroznám, szorítsa ki a zsebpénzéből! Ugyanez vonatkozik a műkörömre is, ha ki tudja fizetni, meg tudja 3 hetente töltetni, hajrá. Legfeljebb nem jár bulizni. :)
2013. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam se bulizni, se plázázni járni. A zsebpénzemből csináltatnám meg, de ő szabályozza még a zsebpénzemet is, nem vehetek szinte semmit, mert "ne verjem el hülyeségekre" (mert neki is hülyeség, ha veszek egy új pólót)
2013. okt. 23. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Színezővel kisebb gyereknek is, felügyelet mellett. A gyerekek sokféle hülyeséget kipróbálnak, ha nyáron kék hajjal akar sellő lenni...szíve rajta. De tudni akarom hogy minőségi terméket használ és hogy rendeltetés szerint.


Tartósat? Hmm, 13 éves kor fölött. De inkább érettségtől függ mint kortól.

Ez esetben is szerintem fontos, hogy normálisan meg legyen csinálva.

Általában a zugiban kutyult 300 forintos festések nem sülnek el jól. Egy hajfestés nem a világ vége. Visszanő.

2013. okt. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az én anyukám szerint "csak 18 felett festhetem be a hajamat"...
2013. okt. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!