Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan kegyetlenek...

Miért olyan kegyetlenek manapság a nők?

Figyelt kérdés
Ha csúnya vagy,nem is vesznek emberszámba...

2015. aug. 17. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozd ki az erősségeid.
2015. aug. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Felesleges,mert a külsőm nem tetszik nekik,így szarnak a személyiségre.

2015. aug. 17. 13:32
 3/14 anonim ***** válasza:

# 2

Ezt úgy írod mintha a külsődön nem lehetne változtatni.

2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egymással még gonoszabbak... ha csúnya vagy, folyton csúfolnak és bántanak, ha meg szép, akkor kiközösítenek, nem szólnak hozzád, mert ugye konkurencia... vagy a pasik előtt próbálnak rágalmakkal/egyéb módon nemkívánatossá tenni. Én ezért már nem is beszélek anyukámon, mamámon, nagynénémen, unokatesómon kívül nővel. Ja, egy "barátnőm" van, egy gazdag, de mindenkivel utálatos lány, aki azért tart maga mellett, mert unatkozik (mert a kellemetlen természetével mindenkit elüldöz maga mellől) és meghív erre-arra, hogy cserébe elviseljem. Azért vagyok jó neki, mert a csóró cuccaimban nem vagyok konkurencia azoknál a pasiknál, akiket ő megkaphat, viszont annyira bányarém sem vagyok, hogy nagyon szégyenkeznie kelljen. Régen biztos jobb volt, ma ilyen a nők többsége. Én nőként szenvedek ettől, mert igényelném valaki igaz barátságát, olyat, mint amilyenről a mamám mesélt. Férfiakkal barátkozni már nem próbálkozom, kivétel nélkül bepróbálkoznak egy idő után, meleg fiúval meg sajnos nem találkoztam eddig, aki barátjává fogadott volna.
2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#3

Megteszek mindent,hogy jobban nézzek ki,de hiába,ha csúnyának születtem.

2015. aug. 17. 13:37
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Hozzászólásokat olvasva azt kell mondjam, el vagytok ti kapatva.


Kapa kéne a kezetekbe, aztán menjetek túrni a földet 34 fokban, este ganézzátok ki a disznót, aztán főzzetek vacsorát az uratoknak.


Egyből megtanulnátok, hogy kell normálisan viselkedni, tisztelni a másikat és normálisan viselkedni. De így, hogy pingáljátok a körmeiteket, meg az a legnagyobb problémátok, hogy ki hány forintból öltözködik, nem is csodálkozom, hogy ilyen retardált nyomorékok vagytok. Tisztelet a kivételnek.

2015. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Festett haj, smink, okostelefon, szavazati jog, mosogatni meg nem mosogat?! Énszerintem meg vissza kellene hozni a vaspapucsos ekét, mint régen, csak ló meg ökör helyett a nőket kellene befogni elé. De nem ám szügyhámmal – nyakhámmal! Aztán szántsák a földet napestig. Mocsarakat is velük csapoltatnék le. És a szippantósokhoz is kizárólag nőket tennék. Akkor majd megtanulnák, hol a helyük!
2015. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Média agymosása, stb
2015. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak tudod az a baj,hogy a kevésbé szép lányok is el vannak szállva...Így nekem senki sem jut.
2015. aug. 17. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Azthiszem az ilyen hozzáállás miatt, mint amiket egyesek idehánytak ilyenek a nők. :D

Plusz akkor írok egy ellenérvet. Semmilyen pasik, nemhogy átlagosak, átlag alattiak és egy átlagos lányt lazán félretesznek, mert nekik egy sokkal jobb kell, aztán meg mikor az a lány passzolja őket, akkor egyből jön az összes lány egy k..rva, majd jön a sírás, mert már az az átlagos lány sem fog vele foglalkozni. Nem egy ilyen férfi ismerősöm van, akik kövérek, csúnyák és mégis bunkón és flegmán elhajtanak egy lányt mert nem olyan szép.

Szerintem mindenki megtalálja a párját az életben, csak szét kéne nézni...

2015. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!