Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy mennyire sablonosak az emberek manapság?

Figyelt kérdés

Dúl az individualizmus..., miközben sablon embereket látok mindenhol, sablon célokkal, sablon ruhákban, sablonos gondolkodással.


Gyakran azok a legjobban sablonos emberek, akik saját különcségüket hangoztatják.



#individualizmus #unalmasság #sablonos emberek
2015. jún. 1. 01:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2-3 évben tűnt fel ez nekem igazán, előtte valahogy nem volt ennyire megfigyelhető.
2015. jún. 1. 01:03
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez nekem is feltűnt sokszor,de vannak kivételek.
2015. jún. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Természetesen, tisztelet a kivételnek :)
2015. jún. 1. 01:16
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen világban élünk, én is megfigyeltem már.

Divat és divat, minden divat.

2015. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piriiiii ***** válasza:
29%
A kettes remekül leírta az én véleményemet is.
2015. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Ma is feltűnt,egy sablonos hajú nő állt a buszmegállóba,unottan,vagy nem is tudom, de sablonos pasikat is látok rengeteget,sőt ismerek is.
2015. jún. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Természetesen nem a külső a lényeg,hanem úgy az egész jelenség.
2015. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodok, hogy vajon mi okozhatja? Tényleg az elmúlt 2-3 évben lett egyre szembetűnőbb. Gyakran már kisiskolásokon is látom, hogy semmi életkedv, semmi kreativitás, csak b..zerálják a telefonjukat, néznek maguk elé...
2015. jún. 1. 01:30
 9/16 anonim ***** válasza:
És tegnap beszélgettünk egy ismerősömmel,hogy nem nézzük már meg a face-t se,csak az üzeneteket,mert kevés kivétellel a legtöbbje,mindenki ugyanazokat a marhaságokat osztja meg,amit szokott.
2015. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Gondolkoztál azon vajon miért? Mert,ha nem hordod ugyanazt a ruhát mint a többiek gúnyolnak és kitesznek az internetre. Ha nincs sablon alakod nem jók rád a sablon ruhák. Meg amúgyis az embereknek mindig is fura lesz,ami a normálistól eltérő. Én pl minden kínait ugyanolyannak látok. Ők biztos látják a különbséget,mert ők ezt szokták meg. A telefonos dologra meg csak annyit mondanék,hogy a barátaimat ki se lehet rángatni sehova mert csak ezeket a rohadt szrokat bújják állandóan. Ne találkozzunk tudunk itt is beszélni. Már nincs az a régi ismerkedős dolog pl. bulikon,hanem ha nincs épp társaságod méz fel elbújni a telefonodba. Ja és nem mellesleg sablonos embereket könnyebb irányítani,egyszerűbb kezelni mint a sok egyéniséget.
2015. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!