Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, akinek ha most el...

Ki az, akinek ha most el kellene költöznie akkor meg tudná tenni saját erőből és el tudná látni, tartani magát?

Figyelt kérdés
Nyilván a "most" alatt nem az értem, hogy 3......2.....1, hanem a közeljövőre vonatkozik. Azt vettem észre, hogy ezen az oldalon elég drasztikus változásokat ajánlgatnak a kérdezőknek problémamegoldás gyanánt pl. "válts munkát/sulit", "hagyd el/válj el/szakíts vele" és "költözz el". Értem, hogy ez is egy megoldás, segíthet és előfordul, hogy valóban nincsen más kézenfekvő megoldás mint, hogy elköltözöl és megszakítod a kapcsolatod ezzel meg azzal. Viszont nekem ez egy kicsit túlzásnak tűnik és nem tartom reálisnak mert néhányan úgy dobálóznak ezekkel a szavakkal mintha arról lenne szó, hogy "vedd le a zoknidat" kb...holott szerintem ez közel sem ilyen egyszerű. Ti mit gondoltok ezekről?
2015. aug. 20. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én jelenleg meg tudnám tenni, de egyelőre kényelmesebb itthon.
2015. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megtudnám tenni és 2-3 hónapig munkanélkül is el tudnám látni magam
2015. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal amit írsz, nekem el kéne már nagyon költöznöm itthonról mert nem nagyon bírom az itthoni körülményeket, de jelenleg még nincs rá lehetőségem, nincs munkám se, hogy eltartsam magam aztán majd. De egyértelműen el kéne költöznöm és ez sok problémámat megoldaná
2015. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már megtettem, teljesen saját erőből. Igaz nem 20 évesen, hanem 25. 18 éves koromtól dolgoztam és gyűjtöttem. Sokszor volt 3 munkám is, de 2 rendszeresen, hogy minél több pénzt gyűjtsek.

De albérletbe szerintem ennél sokkal könnyebb és gyorsabb elmenni, ha valaki dolgozik.

Ha rossz lett volna otthon, én is azt választom. De nem kellett sietnem el otthonról, mert normális családom van.

2015. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyedül élek és nagyjából el is tudom tartani magamat. Bár pont annyit keresek, hogy az éhenhaláshoz sok, az élethez kevés.


Nem hiszem, hogy el tudnék költözni onnan egy-két hónapon belül. Ahhoz új munkahelyet kéne találnom és nem annyira nagyon könnyű.

2015. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem 70 éveseknek ajánlják ezt.

Diákok ezrei dolgoznak suli mellett és laknak koliban vagy lakóközösségben úgy hogy el tudják teljesen tartani magukat. Ebből kiindulva ajánlják hogy egy keresőképes felnőtt ember is meg tudja oldani. Ha más nem, vannak bentlakásos munkalehetőségek itthon meg külföldön is (hajó, szálloda, bébiszitter stb...)

Csak ugye el kell dönteni mi a jobb: tanultam vmit és annál aljább munkát nem végzek, inkább éhenhalok és a szüleimnél szenvedek vagy elvállalok bármit ami jól fizet és megélek belőle és közben keresem tovább a nekem való melót, esetleg tanulok ha az kell.

Nemrég volt itt egy kérdező 7 éve diplomázott, minimálbért keres és az anyjánál lakik, de ha azt mertük ajánlani hogy tanuljon vagy válasszon más munkát egyből kiakadt, hogy de ő tanult már, nem fog többet meg nem hajlandó diplomás melónál alább adni. Most ilyen hozzáállással persze hogy az anyjánál fog besavanyodni a semmit se érő 20 éves diplomájával.

Meg a kedvencem, h ő nem fog idegenekkel összeköltözni, de az anyjával meg ott van naponta a konfliktus. Lehet ha egy korabeli lánnyal lakna két különálló szobában nem is foglalkozna vele és senki se szólna bele mit csinál. Vagy ha nem tetszik kereshetne másik lakótársat akivel meg kijön.

2015. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg tudnám tenni, de gyakorlatilag semmit nem tudnék félretenni a fizetésemből.
2015. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!