Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szeretitek a hosszú...

Mennyire szeretitek a hosszú hétvégéket?

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ha dolgoznék akkor szeretném, de mivel nem dolgozom igy nem szeretem, halott ilyenkor minden napokra, nem tudom hogyan gondolja ezt a kormány
2015. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy baromság, gyakorlatilag ezeken a 3 napos heteken lo@szt se lehet elintézni, a vízvezeték szerelő nem ér rá, a boltok teli vannak, teljesen felborulnak a napirendek...

Ja, és ott van a ledolgozandó szombat...pfff akkor se történik semmi, minden ugyanúgy zárva, vagy csak délig van nyitva.

Gagyi.

Ha egy ünnep csütörtökre vagy keddre esik, akkor át kell tenni péntekre vagy hétfőre, és kész. 3 nap még vállalható. De ezek a 4 napos borzalmak...

2015. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rajongok érte, semmi értelme, mert úgyis le kell dolgozni.Másrészt baromi idegesítő hogy több napra be kell vásárolni és vacakolni mit főzzünk,ha nincsen bolt.
2015. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:

Szeretem őket,de most amúgyis szabin vagyok.

Bár jó lenne valahova menni :/

2015. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irodisták kiváltsága ez, szóval lexarom mert dolgozom akkor is.
2015. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!