Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szeretitek a . fiúkat?

Lányok, szeretitek a . fiúkat?

Figyelt kérdés
Szeretitek a hosszú hajú fiúkat? Na és a rövid hajúakat? Na és a kecskeszakállúakat? Na és a picivel nagyobb orrúakat? Na és a kisebb orrúakat? Magasakat? Alacsonyakat? Kigyúrtakat szeretitek-e? És a kissé vékonyabbakat? És legyen okos? Vagy inkább a pénze fontos?

2015. jan. 16. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
"Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki kérdéseket!"
2015. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ilyen világban élünk, hogy ennyire a pénz számít egy férfinél? Mi az, hogy a pénze a fontos? Ezt nem értem. Én mikor hozzá mentem a férjemhez netto 90-et keresett és én is kb. annyit. Nem ez volt a mérvadó de a többi sem az ha rendes kapcsolatot szeretnék. Hosszú haj kizárt, rövid haj oké,kecskeszakáll mindegy....Orr? Olyan amilyen. Örülök ha magasabb. Kigyúrtak nem vonzanak. vékonyakat sem szeretem, okos lehet ne én irányitsak inkább ő. De ez mind inkább kalandoknál fontos nem? A külső.... Ha az igazit keresem nem a kinézetéért fogom megszeretni.
2015. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!