Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövér, duci lányok! Ti mit...

Kövér, duci lányok! Ti mit csináltatok a nyáron? Főként a fiatalabbakra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2015. aug. 21. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyar elejen gyakorlaton voltam. Azota pedig leginkabb legjobb baratomnal toltottem az idot, most is epp nala vagyok. Legjobb baratnomnel is sokat voltam. Mas baratokkal csak ritkabban talalkoztunk, mert nem kornyekbeliek. Sok sorozatot neztem. Tobbnyire 3-bal korabban nem fekudtem le soha. Anyuval es a hugommal sok idot toltottem.

Semmi kulonos.


De miert olyan erdekes es kover, duci lany nyara? Sulyt leszamitva ugyanolyan emberek vagyunk, mint a tobbiek.

2015. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha vekony lennek se toltottem volna maskepp a nyaramat.
2015. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kérdező.! Aki otthon poshad 40fokba csakmert kövér,az meg is érdemli.

Attol,hogy valaki vastagabb az àtlagnál ugyanúgy megy..vagyis mehetne strandra fesztiválra,tengerpartra,Balcsihoz,nyaralni stb.

Az ember életminősége nem a súlyon múlik elsősorban. Nem kell annyira elhízni,hogy semmi önbizalmad se legyen utcára menni.

Aki megteheti az nyaral,strandol,élvezi az életet.

2015. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lollipop Girl válasza:

Érettségiztem,dolgoztam,nyaraltam,buliztam,a barátaimmal voltam,mászkáltunk,strandoltunk, megint dolgoztam,buliztam,gólyatáboroztam,most pihenek,filmezek,készülök a sulira.

De miért lenne más a mi nyarunk mint annak aki nem kövér??

19/L

2015. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert korlátozza a saját gondolkodását...
2015. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!