Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok,49 kg,28as...

16 eves lany vagyok,49 kg,28as nadragot hordok (talantalan a 27es is jo lenne) es kb.157 cm . Ez kovernek szamit, vagy ducinak? Mennyi lenne az idealis testsuly?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem a kor szamit, hanem a magassaghoz a kg, szoval milyen magas vagy? Cm?
2014. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ezek csak számok. Nem jelentenek semmit.

Nincs olyan, hogy ideális testsúly, mert ha sportolsz, akkor nehezebb leszel, mivel az izmok nőnek, az izom meg 10-szer nehezebb a zsírnál, mégis vékonyabb vagy, mint egy olyasvalaki, aki ugyanekkora súllyal csak tunyul.

Csak egy példa:

[link]

2014. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

157 cm-hez biztos, hogy nem kövér a 49 kg.

A nadrágokhoz nem értek.

2014. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De bamba vagyok😊 mar latom a magassagot is, szerintem nem vagy kover! Suly a magassaghoz jo!

Csak nem mindegy hogy a suly hogyan oszlodik el rajtad, pl csipore hasra combra a legroszabb de ha egyenletesen el osztodik rajtad a suly akkor nincs problema

2014. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tűnsz kövérnek, sem ducinak, bárhogy is nevezed. Annyit tanácsolok, hogy ne szuszakold bele magad egy számmal kisebb ruhákba, mert attól nem leszel vékonyabb, csak jobban kidudorodik a felesleg és pont hogy dagibbnak látszol. Kívülről úgysem látni a ruhaméretet.

Nincs olyan hogy ideális testsúly, ez mindenkinek más. Ha arányos a tested, akkor jó. 16 évesen még egyáltalán nem végleges ahogy kinézel.

2014. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ideálisan elbírnálak az ölemben úgy hogy kézzel nem tartalak
2014. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Légy
2016. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!