Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szereti Justin Bieber-t?...

Ki szereti Justin Bieber-t? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek!

2015. aug. 23. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Meghallgattam vagy 10 számot tőle egyik sem fogott meg
2015. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Már megint rossz kategóriában van. Hogy kerül Bieber az emberek kategóriába?!?
2015. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
A zenéje és a személyisége nem tetszik, de tisztelem, hogy ilyen fiatalon ennyi sikert ért el.
2015. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
27%
Èn imàdom. A hangjàt, a kinèzetèt, a stílusàt. Eleinte tènyleg egy kicsit gyerekes volt a hangja, de akkor is cuki volt. Nem èrtem azokat az embereket akik leb*zizzàk. Csak fèltènyek rà.
2015. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Külsőre lehet hogy jól néz ki és bomlanak érte a nők, de zeneileg egy senki. Sehol nincs a Queen-hez vagy akár Madonnához képest. Én jobb zenét csinálok nála...
2015. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Ki kedveli, esetleg. Ha nem ismersz valakit, úgy nem szeretheted. <--ezért bocs, csak az emberek sok szót rosszul használnak. Mint például a TUDNI és az AKARNI összekeverése..na mindegy. Pont ma gondolkoztam azon, hogy amíg Justin egy aranyosabb kisfiú volt (amikor a Baby c.dala született) mindenki cikizte meg milyen gáz már stb. Most hogy iszik, drogozik, nagyképű lett, "kigyúrta" magát magyarul teljesen kifordult önmagából, így már sokkal több embernek tetszik meg menő lett. Ismerek egy fiút akivel ugyanez van: amíg kedves és átlagos srác volt, nem érdekelt senkit. Most hogy teljesen megváltozott ezáltal népszerű lett most már minden csaj odavan érte. Hát ha a népnek ez kell..
2015. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
73%
Nem szeretem, és nem is igazán értem, mi ez a felhajtás körülötte. Eléggé negatív véleménnyel vagyok róla, és a viselkedését elnézve szerintem ez nem is fog változni egyhamar.
2015. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Quasar07 ***** válasza:
77%
Öntelt, tehetségtelen idióta.
2015. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Én!:)

Belieber vagyok1 2013 óta, de azelőtt is szerettem.

A véleményem az ,hogy NEM iszik, drogozik ( valamelyikőtök naagy hülyeséget írt:D ) és ez így jó. Igen, régen, ( úgy 1 éve ) csinált rossz dolgokat, hülyeségeket, ki is próbált pár dolgot. De ki nem követ el hibákat?! Ki???

Justin igen is megváltozott. Belieberként illik tudnom és tudom is, én és még sok millióan akkor is kiálltunk mellette amikor nem épp az egészséges életvitelt követte. De ennek már vége! Mára már egy 21 éves felnőtt, érett férfi, akinek még mindig vannak gyermek pillanatai,és ez így tökéletes.:)

Ne ítéljétek el őt, a múltja miatt.. Mert ez miatt igen sok embert és sztárt is egyaránt el lehetne ítélni, de ne ítélkezz, mindenkinek van hibája, nem túl fényes időszaka, amin jobb esetben túllép, mint Justin!

Bocsi, kicsit hosszú lett, jöhetnek a lepontozások ,mert kimondtam a véleményem:) Nem számít.

2015. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Aki mondja Quasar07
2015. aug. 23. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!